Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

ZACZYNAMY WIELKIE ODLICZANIE! FESTYN KOCIEWSKI JUŻ ZA 5 DNI!

Zaczynamy wielkie odliczanie do XX FESTYNU KOCIEWSKIEGO! Już za 5 dni ( w sobotę 14 lipca) największa, letnia impreza w naszej gminie – jedna z największych imprez plenerowych w regionie! Mowa oczywiście o XX Festynie Kociewskim, podczas którego czeka moc atrakcji – w tym ulubione przez publiczność gwiazdy polskiej muzyki: zespół Pectus i Krzysztof Krawczyk!

Z tej okazji zapraszamy do wakacyjnej zabawy – codziennie (od dziś aż do piątku) w naszym serwisie publikować będziemy pytanie związane z Festynem Kociewskim. Odpowiedzi należy przesyłać elektronicznie na adres: konkurs@zblewo.pl, w tytule należy wpisać: „WIELKIE ODLICZANIE DO XX FESTYNU KOCIEWSKIEGO”. Pierwszych pięć osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie dnia, otrzyma zestaw gadżetów promocyjnych gminy Zblewo! I tak każdego dnia – aż do 13 lipca! Każdego dnia – do wygrania 5 zestawów!

A oto pytanie poniedziałkowe:

Znacie już szczegółowy program tegorocznej imprezy? Jeśli nie – warto się z nim zapoznać TUTAJ (link), a jeśli tak - to z pewnością wiecie, że podczas festynu odbędzie się KONKURS SOŁECTW. To bardzo spektakularna, pełna radości, uśmiechu i poczucia humoru, a także - sportowej rywalizacji - konkurencja! Kto nie wierzy, niech koniecznie zobaczy, jak nasze sołectwa bawiły się podczas poprzedniej edycji Festynu Kociewskiego - TUTAJ (link). A dzisiejsze pytanie konkursowe brzmi – ile sołectw ma gmina Zblewo?

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Kto pierwszy – ten lepszy! Uwaga: 1 osoba - 1 zgłoszenie dziennie do konkursu!

Uczestników konkursu prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami RODO - TUTAJ (link).

  • konkurs
  • festyn

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne