Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat możliwości pozyskania grantu w konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY- dotacje na rozwój młodych organizacji pozarządowych, dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Spotkanie odbędzie się już jutro tj. w środę (4 lipca) o godz.15:30 w Urzędzie Miejskim w Starogardzie Gdańskim.

Kilka słów na temat samego konkursu. Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych z terenu województwa pomorskiego (młode organizacje tj. organizacje działające nie dłużej niż 2,5 roku, z przychodami do 25 000 zł, z tym, że wnioskować mogą także organizacje będące w trakcie procesu rejestracji!).

Termin naboru wniosków: od 15 czerwca do 15 sierpnia 2018.

W ramach niniejszego konkursu można się ubiegać o grant do 5000 zł na wsparcie młodej organizacji pozarządowej.

UWAGA: Nabór wniosków o dofinansowanie na inicjatywy i projekty ze sfery pożytku publicznego jest prowadzony jako odrębny konkurs! Czas przyjmowania aplikacji mija 15 lipca 2018.

W ramach niniejszego konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Projekty mogą być realizowane w okresie od 15 września do 15 grudnia 2018.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się (lub zalogować - w przypadku wnioskodawców z ubiegłych lat) w systemie on-line i wypełnić formularz.

UWAGA: Wnioski można składać wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora on-line. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z właściwym Operatorem.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z właściwym Operatorem Funduszu!

Przypominamy także, o możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji wniosków przed ich złożeniem (opcja dostępna do 3 dni przed zakończeniem naboru)!

 

  • akumulator

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne