Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KALENDARZ IMPREZ NA NIEDZIELĘ: XIV KONCERT PIEŚNI KOŚCIELNEJ W ZBLEWIE

aktualizacja: 22 czerwca 2018

  • chóry

W najbliższą niedzielę (24 czerwca) w Zblewie zabrzmią najpiękniejsze pieśni kościelne i to w prawdziwie mistrzowskim wykonaniu. Przed nami bowiem już XIV edycja Koncertu Pieśni Kościelnej. To wydarzenie bezsprzecznie wyjątkowe i warte polecenia!

Organizatorem koncertu jest parafia Zblewo oraz chór pw. św. Cecylii. Tegoroczna edycja rozpocznie się o godz. 14:00 wspólnym nabożeństwem czerwcowym. Potem – koncert. Wystąpi 6 chórów – m.in. z Przodkowa, Tczewa, Rotomanki, Kolbud, Starogardu Gdańskiego oraz gospodarze czyli nasz chór pw. Św.Cecylii. A po części muzycznej nastąpi uroczyste odsłonięcie i poświęcenie pamiątkowego obelisku ku czci zmarłych chórzystów i organistów  zblewskiej parafii. Przypomnijmy bowiem, iż chór obchodzi w tym roku 105. rocznicę działalności.

Koncert to niezwykłe wydarzenie nie tylko muzyczne, ale i religijne – wszak kto śpiewa, ten modli się dwa razy… Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny! Przypominamy, iż koncert odbędzie się już tradycyjnie w kościele parafialnym w Zblewie.

  • -

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne