Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Przed nami kolejny weekend pełen wspaniałych wydarzeń kulturalnych!

SOBOTA (9 czerwca)

Zapraszamy w sobotę do Pinczyna na jedną z największych, letnich imprez plenerowych w naszej gminie – Festyn „Dorośli dzieciom”. Bawimy się od godz.15:00 na boisku przy ZKiW w Pinczynie. Program imprezy to moc atrakcji: szczegóły TUTAJ (link).

Tego samego dnia (sobota – 9 czerwca, godz.16:00) doroczny festyn organizowany jest w Tomaszewie, pod gościnną Wiatą pod Bocianami. Zapowiada się miły wieczór przy muzyce i wspólnej biesiadzie.

NIEDZIELA (10 czerwca)

A w niedzielę startujemy już o godz.15:00 - zapraszamy do Bytoni! Na szkolnym boisku przez całe popołudnie toczyć się będzie Festyn Rodzinny. W programie m.in. Bieg Kasztelana, występy artystyczne, dmuchańce i liczne atrakcje dla dzieci. Liczymy, że zechcą Państwo bawić się z nami, tym bardziej, że pogoda zapowiada się wyśmienicie!

A wieczorem warto wybrać się do naszego kościoła parafialnego w Zblewie. O godz.18:00 odbędzie się tu pierwszy w dwóch, tegorocznych koncertów II Międzynarodowego II Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej na Kociewiu. W koncercie wystąpią m.in. Błażej Musiałczyk (Gdańsk) – organy oraz Paweł Hulisz na trąbce.

Wstęp na wszystkie imprezy – wolny. Serdecznie zapraszamy!

  • weekend

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne