Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Przełom marca i kwietnia obfitował w liczne sukcesy naszej młodzieży i to na forum całego regionu! Dziś kolejne, świetne informacje i wspaniały sukces uczniów - tym razem z PSP w Zblewie. Karol i Karolina wspaniale reprezentowali nas bowiem w wojewódzkim konkursie przedmiotowym. A oto szczegóły...

Uroczyste podsumowanie XI Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Plastycznego odbyło się niedawno w auli Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Rydzkowskiego w Chojnicach.

Kilkuset zgromadzonych gości powitała pani dyrektor Ewa Modrzejewska, która serdecznie pogratulowała laureatom, ich rodzicom i opiekunom oraz podziękowała za wielki wkład pracy jaki włożyli w przygotowanie prac, a niejednokrotnie można by powiedzieć nawet małych dzieł sztuki.

Słowa uznania trafiły także do pani Anny Tobolewskiej, nauczycielki matematyki, która od lat zajmuje się organizacją Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Plastycznego.

Spośród setek nadesłanych prac jury wybrało 76 w sześciu kategoriach.

Laureatami zostali uczniowie ze szkół w: Biesowicach, Brusach, Bytowie, Chojnicach, Czersku, Gostkowie, Kosobudach, Kościerzynie, Męcikale, Starych Polaszkach, Sulęczynie, Tychnowach i Zblewie.

Dwoje uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie zajęło III miejsce i uzyskało tytuł laureata.

Są nimi:

  • Karolina Górecka uczennica klasy 4b, która wykonała pracę w kategorii UKŁADANKI  TANGRAMOWE;
  • Karol Górecki uczeń klasy 7b, którego praca oceniana była w kategorii ORNAMENTY  LUB  MOZAIKI  Z  WIELOKĄTÓW  FOREMNYCH. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(mat. PSP w Zblewie)

  • mat1.jpg
  • mat2.jpg
  • mat3.jpg
  • mat4.jpg
  • laureaci

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne