Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Wkrótce Dzień Kobiet. Z tej okazji, dla wszystkich Pań – Mieszkanek naszej gminy, wójt Artur Herold już tradycyjnie przygotował specjalną, muzyczną niespodziankę.

W tym roku, na zaproszenie wójta - specjalnie dla naszych Pań - zaśpiewają i zatańczą ulubieńcy publiczności czyli Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Zapowiada się zatem prawdziwie kolorowy, radosny i rozśpiewany Dzień Kobiet. Koncert odbędzie się 8 marca o godz.18:00 na hali widowiskowo-sportowej w Zblewie. Wstęp na podstawie bezpłatnych wejściówek, które można otrzymać już od najbliższego wtorku tj. 20 lutego 2018 r. od godz.10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie (ul. Główna 40). Serdecznie zapraszamy, bo koncert zapowiada się wspaniale, a miłych niespodzianek dla Pań tego dnia z pewnością nie zabraknie! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dystrybucji wejściówek i już dziś zapraszamy na koncert!

 

REGULAMIN DYSTRYBUCJI WEJŚCIÓWEK NA KONCERT Z OKAZJI DNA KOBIET
„DON WASYL I GWIAZDY CYGAŃSKIEJ PIEŚNI”
Zblewo – 8 marca 2018 r.

1. Organizatorem koncertu jest wójt gminy Zblewo, w imieniu którego zadanie realizuje Gminny Ośrodek Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie.

2. Koncert przeznaczony jest dla mieszkańców gminy Zblewo.

3. Wstęp na koncert odbywa się wyłącznie na podstawie wejściówki w wersji papierowej, wydanej przez Organizatora.

4. Dystrybucja wejściówek rozpocznie się dnia 20 lutego 2018 r. o godz.10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury im. Małgorzaty Hillar w Zblewie, ulica Główna 40. Dystrybucja prowadzona będzie w siedzibie GOK-u (w godzinach pracy ośrodka) aż do wyczerpania się wejściówek.

5. Wejściówki są bezpłatne.

6. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.

7. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji wejściówek.

8. Wejściówki nie są przypisane do miejsc. O zajęciu miejsc na koncercie (płyta lub trybuny) decyduje kolejność przybycia na koncert i dostępność miejsc. Wszystkie miejsca są siedzące.

9. Wejściówka uprawnia do jednorazowego wejścia i przebywania na koncercie wyłącznie jedną i tę samą osobę. Powyższe oznacza, że po opuszczeniu Terenu Imprezy przez danego Uczestnika, dotychczasowa wejściówka nie uprawnia go (ani żadnej innej osoby) do ponownego wejścia na Teren Imprezy. W szczególności nie jest możliwe wielokrotne wychodzenie i wchodzenie na Imprezę na podstawie tej samej wejściówki. Wejściówka nie uprawnia do wprowadzenia na koncert wraz z Uczestnikiem osoby małoletniej (dziecka).

10.  Ilość miejsc na koncercie – ograniczona. Do dystrybucji przeznaczono 499 sztuk, ponumerowanych i oznakowanych wejściówek z integralnym kuponem kontrolnym.

ZAPRASZAMY!

  • plakat

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne