Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Informacja o rekrutacji

na kurs umiejętności zawodowych:

KURS PRAWA JAZDY

w ramach projektu „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w województwie pomorskim”

Okres realizacji: 2018 r.

Liczba grup: 2 grupy 15 osobowe

Wymiar godzinowy kursu: Ilość godzin szkolenia – 60 godzin/os., w tym 30 godzin teoretycznych (po 45 minut) i 30 godzin praktycznych (pełne godziny zegarowe).

Zajęcia będą się odbywać po godz. 15.00 od pn.-pt. oraz w czasie dni wolnych od zajęć lekcyjnych. Szczegółowy harmonogram będzie przedstawiony po utworzeniu listy uczestników.

Zaświadczenia/certyfikaty: prawo jazdy kat. B.

Cele kursu: Przygotowanie osób starających się o prawo jazdy kategorii B do kierowania odpowiednimi dla tej kategorii pojazdami w sposób niezagrażający bezpieczeństwu i porządkowi ruchu, poprzez nabycie umiejętności teoretycznych oraz praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. B.

Miejsce realizacji: Starogard Gdański

Dokumenty można składać od dnia 12.02.2018-19.02.2018 w Biurze Projektu: Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 17, 83-200 Starogard Gdański lub Sekretariacie Projektu w Kociewskim Centrum Kształcenia Ustawicznego w Starogardzie Gdańskim, ul. Sobieskiego 6, 83-200 Starogard Gdański.

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony Powiatu Starogardzkiego, w zakładce: Urząd - Projekty Unijne - Przebudowa i remont (…)

Więcej szczegółów w Regulaminie rekrutacji – szczegóły zobacz TUTAJ.  

(źródło informacji oraz grafiki: powiatstarogard.pl)

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne