Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Trwa plebiscyt Dziennika Bałtyckiego pn. OSOBOWOŚĆ ROKU 2017. Głosowanie przebiega w kilku kategoriach – m.in. kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

Wśród nominowanych w powiecie starogardzkim znajdziemy znane nam doskonale nazwiska osób z naszej gminy.  Są one znane ze swej pasji i zaangażowania w działania społeczne, zarówno kulturalne, jak i sportowe.  I tak w kategorii „samorządność i społeczność lokalna” kandydują:

- Regina Umerska: społecznik, szefowa Koła Gospodyń Wiejskich w Zblewie, organizatorka wielu imprez i wydarzeń w gminie Zblewo; (SMS pod nr 72355 o treści S.67)

- Ewa Ossowska: niestrudzona i zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i energii propagatorka sportu, serce i dusza naszych Kociewskich Morsów Gmina Zblewo (SMS pod nr 72355 o treści S.66)

Natomiast w kategorii „biznes” nominowano Tomasza Starczewskiego - piwowara i właściciela browaru Czarna Owca z Semlina w gminie Zblewo, którego doceniono za promowanie Kociewia najlepszym piwem w Polsce roku 2017 (SMS pod nr 72355 o treści B.59)

Głosowanie będzie trwać do wtorku, 30 stycznia do godz. 22:00. Aby oddać głos na wybraną osobę należy wysłać sms o treści przypisanej do każdego nazwiska. Koszt jednego SMS-a: 2,46 zł z VAT.

Czytaj więcej: TUTAJ.

  • OSOBOWOŚĆ

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne