Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

familija
2018.07.19

XX FESTYN KOCIEWSKI. Relacja (część 4): KOCIEWSKA FAMILIJA!

Zespół „Kociewska Familija” z Pinczyna to nasza prawdziwa duma – nie mogło więc jej zabraknąć na scenie XX Festynu Kociewskiego! To także piękny dowód na to, że nasza kociewska kultura jest nie tylko ciekawa i warta poznania, ale także łączy pokolenia...

siłacze
2018.07.19

XX FESTYN KOCIEWSKI. Nasza relacja (część 3): VIVAT SIŁACZE!

XX Festyn Kociewski w Zblewie pełen był sportowych emocji! Przy gromkim dopingu ze strony publiczności rozegrano tu bowiem III Turniej Strongman „Starcie Gigantów” oraz konkursy siłowe dla publiczności. Turniej wygrał Marcin Wlizło, a najlepszymi kociewskimi siłaczami imprezy zostali: Dorota Plombon i Maciej Cejer.

-
2018.07.18

XX FESTYN KOCIEWSKI. Nasza relacja (część 2): SOŁTYS NA MEDAL!

Konkurs dla sołtysów to prawdziwy finał i „gwóźdź programu” każdego Turnieju Sołectw. Tak było również w tym roku i była to z pewnością najbardziej wesoła, pełna humoru konkurencja podczas całego turnieju! Jakie zadanie czekało na naszych sołtysów?

XX FESTYN KOCIEWSKI. Nasza relacja (część 1): TURNIEJ SOŁECTW
2018.07.18

XX FESTYN KOCIEWSKI. Nasza relacja (część 1): TURNIEJ SOŁECTW

Przez niemalże całą sobotę na stadionie w Zblewie wiele się działo i to nie tylko na scenie. Mieszkańcy pokazali, że razem potrafią się świetnie bawić! XX Festyn Kociewski rozpoczął się od występu zespołu Kociewska Familija (osobną relację z tego pięknego występu zamieścimy już jutro), a po nim bawiliśmy się na pełnym emocji Turnieju Sołectw.

DZIEKUJEMY
2018.07.18

XX FESTYN KOCIEWSKI: DZIĘKUJEMY!

XX Festyn Kociewski za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie do wspólnej zabawy! Cieszymy się, że tak licznie wzięli Państwo udział w naszej imprezie. Dziękujemy naszej wspaniałej publiczności – jak zawsze niezawodnym mieszkańcom gminy Zblewo oraz gościom nie tylko z regionu, ale i wypoczywającym u nas turystom z całej Polski.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne