Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH W GMINIE ZBLEWO
2018.10.23

WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH W GMINIE ZBLEWO

Państwowa Komisja Wyborcza podała już oficjalne wyniki wyborów samorządowych w naszej gminie. Są one dostępne TUTAJ (link do strony PKW). Artur Herold, kandydat na wójta gminy Zblewo, uzyskał aż 90,59% poparcia wyborców.

-
2018.10.23

ŚLUBOWANIE I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W SZKOLE W KLESZCZEWIE KOŚCIERSKIM

Niedawno, w szkole w Kleszczewie Kościerskim uroczyście świętowano ślubowanie pierwszoklasistów, a potem - Dzień Edukacji Narodowej. Zapraszamy na relację z tych pięknych uroczystości.

-
2018.10.19

55 SESJI, 417 UCHWAŁ…

Wczorajsza (18.10) - LV sesja Rady Gminy Zblewo była wyjątkowo uroczysta. Była to bowiem ostatnia sesja w tej kadencji. Nie zabrakło więc podziękowań i podsumowań - a warto wiedzieć, iż nasi radni w ciągu minionych 4 lat obradowali na 55 sesjach i podjęli w sumie aż 417 uchwał!

-
2018.10.18

NIEZWYKŁA LEKCJA HISTORII W BYTONI

W PSP w Bytoni bieżący tydzień mija na ważnych uroczystościach i wyjątkowych chwilach. W poniedziałek w szkole zorganizowano niezwykłą lekcję historii. Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, społeczność szkolna zaprosiła do siebie Michała Rychlickiego - a dzięki niemu także: Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego oraz Ignacego Paderewskiego.

-
2018.10.18

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W BORZECHOWIE

W trakcie uroczystości do rąk wyróżniających się nauczycieli trafiły nagrody. Również najlepsi uczniowie otrzymali naukowe stypendia, a ich rodzice – gratulacje. A na finał tej pięknej uroczystości – radosne pasowanie na pierwszaków. Były występy, sok z cytryny, moc prezentów i dużo radości!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne