Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

PUCHAR WÓJTA WYWALCZYLI PIŁKARZE ZE STAREJ KISZEWY

Kolejne sportowe emocje – za nami! W sobotę 15 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Zblewie zmierzyli się młodzi piłkarze z 6 drużyn. W turnieju piłki nożnej – junior d-1 - o puchar wójta Gminy Zblewo walczyli zawodnicy ze Starej Kiszewy, Skarszew, Zblewa i Pinczyna. Młodzi sportowcy dali z siebie wszystko, a wierni kibice gorąco dopingowali do walki! Ostatecznie zwycięzcą turnieju została drużyna ze Starej Kiszewy, wysoko wygrywając wszystkie mecze i zdobywając tym samym 15 punktów. Drugie miejsce wywalczyli nasi piłkarze ze Zblewa, wygrywając 4 z 5 meczy, a trzecie miejsce zajęła drużyna ze Skarszew. Tuż po rozgrywkach, puchary, medale i gratulacje w imieniu wójta Gminy Zblewo złożył wszystkim zawodnikom sekretarz gminy Daniel Szpręga. Wszystkim serdecznie gratulujemy!