Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

W sobotę 7 grudnia zawodniczki Biofeed Shuto Karate Team ponownie stanęły na macie i tym razem pięknie wypromowały gminę Zblewo w sąsiednim województwie.

ZAWODNICZKI Z PINCZYNA NA MEDAL!

Marcelina Sabiniarz i Maja Walendziak wystąpiły w ogólnopolskim turnieju "Bushi-do Cup" w Bydgoszczy, gdzie wywalczyły pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Maja złoto w kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat +30 kg & złoto w kumite drużynowym dziewcząt 8-9 lat i tym w pięknym stylu zamknęła tę kategorię wiekową! Marcelina - złoto w kumite indywidualnym dziewcząt 14-15 lat -47 kg i brąz w kumite indywidualnym 12-13lat - 50 kg.

Do naszych młodych medalistów rodem z Pinczyna dołączyła również Kornelia Pawelec, która wraz z Marceliną Rocławska, Basią Wysocka i Natalią Bradler wywalczyła brązowy medal w kategorii kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat. Zawodnicy Biofeed Shuto Karate Team w tym turnieju zdobyli 12 medali: 4 złote, 2 srebrne i 6 brązowych, co dało im 5 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Następnego dnia 8 grudnia zawodniczki walczyły w Dąbrówce Tczewskiej na turnieju klubowym Senshi, gdzie Marcelina zdobyła brązowy medal w kategorii kumite indywidualne dziewcząt, Maja (która otworzyła dla siebie kategorię 10-11 lat) i Kornelia niestety tym razem bez medali. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania Wójtowi Arturowi Herold za wsparcie naszych zawodniczek - jak widać komfort występowania w markowej, certyfikowanej odzieży specjalistycznej przekłada się na wyniki!