Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

SUKCESY NASZYCH BIEGACZY!

12 lutego 2022r. w Toruniu odbyły się 31. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters.

Na tej elitarnej imprezie nie mogło zabraknąć naszych popularnych zielonych koszulek. Oprócz świetnych wyników oraz humorów lekkoatleci przywieźli także worek medali i rekordów.

Największe sukcesy odniosła Ewa Ossowska która została mistrzynią Polski na dystansach 60m oraz 1500 m jednocześnie ustanawiając nowy rekord kraju na tym drugim dystansie.

Brązowymi medalistkami na dystansie 3000 m zostały: Kamila Grzonka oraz Wiesława Klejna.

Bardzo blisko podium był Tomasz "Kosa" Kosiecki, który w bardzo mocno obstawionej kategorii wiekowej 35+ uplasował się na 4. pozycji.

Dalsze miejsca poprawiając także swoje PB na wybranych dystansach zajęli: Daniel Hoffmann, Anna Skalska oraz Anna Loose.

Te sukcesy to owoce ciężkiego treningu pod czujnym okiem trenera Kazimierza Sadkowskiego za co wszyscy jesteśmy mu bardzo wdzięczni.

Naszym biegaczom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• opis: zdjęcie