Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

SEZON BIEGOWY W PEŁNI. KOLEJNE SUKCESY KS SOKÓŁ ZBLEWO

III edycja Półmaratonu Szlakiem Bielika w Parparach została rozegrana w minioną sobotę 27.07.2019 r. Nasz KS Sokół Zblewo reprezentowało trzech zawodników Kamila Grzonka, Bartosz Loose i Daniel Hoffmann. Bieg drogami leśnymi i w takiej temperaturze jaka panowała tego dnia dał się we znaki naszym zawodnikom. Kamila stwierdziła, że to jej najtrudniejszy bieg w życiu, co nie przeszkodziło wygrać go z czasem 01:34:39. Ogromne gratulacje!

Dla Bartka był to pierwszy start w zawodach na dystansie półmaratońskim, ukończył go z czasem 01:43:23. Brawo Bartek ! Daniel natomiast wystartował po raz drugi na tym dystansie, łatwo nie było, zwyciężyła wola walki, ukończył bieg z czasem 02:07:40. Daniel - szacunek! Czasy to tylko cyferki zmieniające się raz w jedną raz w drugą stronę, każdy kto biega wie, co one oznaczają. Ktoś stojący z boku spyta się - po co to wszystko ? Może i będzie miał rację , ale biegacze zawsze walczą o te sekundy, o poprawę czasu, dotarcie do mety i pokonanie tak naprawdę samego siebie i swych słabości, bo to daje dużo zadowolenia, radości i energii tak potrzebnej w życiu każdego. Gratulacje dla wszystkich za pokonanie takiego dystansu!