Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Aktualności

 • 2021.01.16

  TEGO JESZCZE NIE BYŁO! POCZTA KWIATOWA I STUDIO FOTO NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

  Z tej wyjątkowej okazji wznawiamy działalność naszej "poczty do zadań specjalnych". W grudniu za jej pośrednictwem dostarczyliśmy do dzieci z gminy Zblewo ponad 300 listów od św.Mikołaja. Teraz doręczymy Wasze życzenia i kwiatowy upominek dla Dziadków...

 • 2021.01.15

  WAŻNY TEMAT: ŚNIEG ZALEGAJĄCY NA BUDYNKACH

  W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (opadami śniegu) które mogą spowodować uszkodzenie obiektu budowalnego lub sprowadzić zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi, bezpieczeństwa mienia lub środowiska, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim przypomina, że właściciele i zarządcy zobowiązani są...

 • 2021.01.15

  PRZYPOMINAMY NASZE OBOWIĄZKI DOTYCZĄCE ODŚNIEŻANIA

  W tym roku cieszymy się wyjątkowo śnieżną zimą. Dlatego przypominamy naszym Mieszkańcom o obowiązku uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z części nieruchomości służących do użytku publicznego, zgodnie z poniższymi zasadami: właściciel nieruchomości zobowiązany jest do uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń... 

 • 2021.01.12

  BEZPIECZNE FERIE

  Za nami już połowa tegorocznych ferii, którym towarzyszy prawdziwa, zimowa aura ze śniegiem, co zdecydowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na dworze. Niestety ze względu na panującą sytuację epidemiczną związaną z COVID-19 większość młodych ludzi spędzi je w domu. Aby wypoczynek ten mógł być bezpieczny, policjanci apelują, aby rodzice porozmawiali ze swoim dziećmi na temat mogących wystąpić w tym czasie zagrożeń.

 • 2021.01.12

  WYJĄTKOWE, KUKIEŁKOWE PINCZYŃSKIE JASEŁKA

  Z powodu pandemii nie można było przygotować tradycyjnych jasełek. Zapraszamy więc na szkolne jasełka kukiełkowe przygotowane z okazji świąt Bożego Narodzenia 2020. Jasełka można obejrzec na profilu Parafii w Pinczynie na fb - facebook.com/ Parafia-św-Elżbiety-w-Pinczynie. Zapraszamy, a artystom - dziękujemy za wspaniały pomysł i realizację!

 • 2021.01.12

  1% DLA OSP PINCZYN

  Początek roku dla wielu z nas to czas podsumowań, bilansów, rozliczeń z roku poprzedniego. Każdy z nas niebawem będzie musiał rozliczyć swój PIT-28 oraz najpopularniejsze PIT-36, PIT-37. Jeśli chcesz to możesz nam pomóc. Wystarczy wypełnić deklarację zeznania rocznego PIT i przekazać 1% swojego podatku na naszą jednostkę.W deklarację należy wpisać: KRS: 0000 116 212 oraz cel szczegółowy: OSP Pinczyn, 83-251 Pinczyn, ul. Główna 1c.

 • 2021.01.12

  GOKLANDIA ONLINE - PEŁNA ATRAKCJI I NAGRÓD

  W tym roku GOK w Zblewie zorganizował ferie dla dzieci z gminy Zblewo w formule online. I jak się okazało, „GOKLANDIA-online” była strzałem w dziesiątkę! Każdego dnia w mediach społecznościowych zblewskiego Gminnego Ośrodka Kultury publikowane są konkursy, zabawy, zajęcia i atrakcje dla najmłodszych. Zapraszamy!

 • 2021.01.12

  KS METEOR PINCZYN - RUSZAJĄ SPARINGI

  Klub sportowy „Meteor Pinczyn” rozpoczął zimowe przygotowania do rundy wiosennej 2021. Po miesięcznej przerwie, już 12 stycznia (tj. wtorek) zawodnicy Meteora spotykają się na pierwszym treningu. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan najbliższych sparingów. Życzymy naszej drużynie dobrej formy i zdrowia oraz powodzenia!

 • 2021.01.12

  TURYSTYCZNA KOŃCÓWKA ROKU Z LOT KOCIEWIE

  Końcówka 2020 roku to zawsze czas podsumowań i refleksji nad zakończonymi projektami. Jednak nie dla Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE, która listopad i grudzień poświęciła na intensywną współpracę oraz realizację nowych, a także dopracowanie odrobinę starszych zadań.

 • 2021.01.11

  OGŁOSZENIE PROJEKTU UCHWAŁY

  Wójt Gminy Zblewo podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały Rady Gminy w Zblewie w sprawie określenia wykazu kąpielisk na terenie gminy Zblewo w 2021 roku. Uwagi oraz propozycje zmian do projektu uchwały należy składać w terminie do dnia 4 lutego 2021 r.  Przypomnijmy, iż wykaz kapielsk na terenie gminy uchwalany jest co roku na podstawie wniosków złożonych przez Organizatorów kąpielsk.

 • 2021.01.05

  PUNKTY SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19 W POWIECIE STAROGARDZKIM

  Mieszkańcy Gminy Zblewo będą mieli zapewniony dostęp do punktów szczepień przeciwko Covid-19. W serwisie rządowym gov.pl opublikowano już listę placówek, w których mają się odbywać szczepienia. Na liście są m.in. POLMED i MEDYK - ośrodki z terenu naszej gminy (Zblewo, Semlin).

 • 2021.01.04

  RUSZA "GOKLANDIA" ONLINE - ZAPRASZAMY!

  Dzisiaj pierwszy dzień ferii zimowych. Niestety, planowana na ten czas stacjonarna „GOKLANDIA” w naszym GOK-u nie odbędzie się w związku z pandemią. Ale mamy też dobre wiadomości! Już od dzisiaj tj. poniedziałku 4 stycznia zapraszamy na ferie z "GOKLANDIĄ" online!

 • 2021.01.04

  ORSZAKI TRZECH KRÓLI - W TYM ROKU W SYMBOLICZNYM ZAKRESIE

  Już za kilka dni – w środę 6 stycznia - Święto Trzech Króli. Jak co roku ulicami naszych miejscowości przejdą tradycyjne Orszaki Trzech Króli – jednak ze względu na pandemię w bardzo ograniczonej formule i jedynie symbolicznym zakresie. Organizatorzy - parafia w Zblewie i parafia w Pinczynie - apelują o zachowanie wszystkich środków ostrożności.

 • 2020.12.31

  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

  Szanowni Państwo - drodzy Mieszkańcy, Goście i Przyjaciele Gminy Zblewo! Stoimy u progu Nowego 2021 Roku. Niechaj przyniesie on Państwu tak upragniony przez nas wszystkich powrót do normalnego życia, do stabilizacji, spotkań z najbliższymi, uśmiechu i codziennej radości pozbawionej ciągłych obaw i zmartwień...

 • 2020.12.29

  NOWY HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW OD 1 STYCZNIA 2021

  Od 1 stycznia 2021 roku obowiązuje nowy harmonogram odbioru odpadów z terenu Gminy Zblewo. Zachęcamy do zapoznania się z nim. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z nami - UG Zblewo, tel. (58) 588 43 81 wew.46.

 • 2020.12.29

  31 GRUDNIA URZĄD GMINY CZYNNY KRÓCEJ

  Uprzejmie informujemy, iż w najbliższy czwartek tj.31 grudnia Urząd Gminy w Zblewie będzie otwarty krócej tj. do godz.13.00. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wcześniejszą wizytę w urzędzie. A po przerwie noworocznej zapraszamy Państwa od poniedziałku 4 stycznia (godz.7:30).

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne