Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Aktualności

 • 2020.01.16

  SENIORZY ZE ZBLEWA ZAPRASZAJĄ - WYJEDŹ Z NAMI NA BAJKOWĄ WYCIECZKĘ DO AUSTRII!

  Seniorzy ze zblewskiego koła PZERiI serdecznie zapraszają do udziału w prawdziwie bajkowej wycieczce! Już w maju wybierają się oni do Austrii. To wspaniała propozycja dla tych, którzy kochają piękne krajobrazy, wspaniałe góry, malownicze wodospady i wspaniałe, historyczne miasta…

 • 2020.01.16

  UWAGA MIESZKAŃCY KLESZCZEWA - OGŁOSZENIE W SPRAWIE WODY

  Zakład Komunalny Gminy Zblewo informuje, że w nocy z 20/21 stycznia w godzinach od 22:00 do 5:00 rano firma przeprowadzi płukanie sieci wodociągowych na terenie miejscowości Kleszczewo Kościerskie. W związku z tym mogą wystąpić lokalne przebarwienia lub brak ciśnienia. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 • 2020.01.16

  PINCZYN JEDNĄ Z NAJJAŚNIEJSZYCH GWIAZD NA MAPIE WOŚP!

  12 stycznia 2020 r. WOŚP zgrała w Pinczynie po raz dwudziesty. Jak co roku, czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością i z wielkimi emocjami, a tych nie brakowało u  nas, jak zawsze! Na początek, podczas 28 Finału WOŚP ponownie pobiliśmy swój własny rekord! W tym roku na konto  WOŚP przekazaliśmy sumę: 25.909,90 zł. Cieszy nas bardzo, że kwota, którą zbieramy podczas kolejnych finałów rośnie z każdym rokiem!

 • 2020.01.14

  RADOŚĆ, WZRUSZENIE I PODZIĘKOWANIA: POMOC DLA MAŁYCH BOHATERÓW PORUSZYŁA WSZYSTKICH...

  Nasi Mieszkańcy z pewnością to pamiętają: „Sierżant Emilia apeluje o pomoc…” – po takim niecodziennym wezwaniu w Zblewie ruszyła wielka akcja zbierania nutridrinków dla dzieci chorych na raka. Plan wykonano w 100%, a była to tylko część wielkiego projektu pomocy dzieciom, którą przygotowali nasi Policjanci!

 • 2020.01.14

  WOŚP W ZBLEWIE: ZAGRALIŚMY NA REKORD!

  Podczas 28 finału WOŚP w Zblewie nikt nie krył radości! Nie dość, że finał był pełen atrakcji i gorącej atmosfery, to jeszcze został pobity rekord zbiórki! W tym roku zebraliśmy aż 27 153,26 zł ! Przez cały dzień na ulicach Zblewa można było spotkać wolontariuszy zbierających do puszek. Mieszkańcy jak co roku pokazali, jak piękne i hojne mają serca i puszki szybko zapełniły się datkami.

 • 2020.01.14

  MORSUJEMY (I GRAMY) DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w całej gminie – także na wodach jeziora Niedackiego. A wszystko to za sprawą naszych Morsów Zblewo, którym bliskie jest nie tylko morsowanie, ale i pomaganie. Nie po raz pierwszy Morsy włączyły się w akcję społeczną i niesienie pomocy potrzebującym. I właśnie dlatego, niedzielna kąpiel 12 stycznia odbyła się w szczególnie radosnej atmosferze 28 finału WOŚP.

 • 2020.01.14

  ATRAKCYJNE DZIAŁKI W ZBLEWIE I W PINCZYNIE NA SPRZEDAŻ! NOWA OFERTA GMINY ZBLEWO

  Gmina Zblewo wystawiła właśnie na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki w Zblewie i w Pinczynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!  Przetargi na sprzedaż działek odbędą się 18 lutego oraz 17 marca 2020 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zblewie.

 • 2020.01.13

  RUSZYŁY FERIE! ZOBACZ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

  Ruszyły ferie zimowe! I choć śniegu brakuje, to z pewnością dzieci nie będą się nudzić, bo czeka na nie atrakcyjny plan zajęć, przygotowany przez GOK i Gminną Bibliotekę Publiczną im. Małgorzaty Hillar. Ciekawą ofertę dla najmłodszych przygotowało również KGW „Modraki” z Borzechowa oraz aktywne mamy, działające  w KGW Karolewo.

 • 2020.01.13

  POWITANIE NOWEGO WOZU OSP PINCZYN

  Tłumy mieszkańców i gości, brawa i błysk fleszy, fajerwerki i szampan, Gminna Orkiestra Dęta przy OSP Pinczyn, a nawet ogromny tort… – tak wyglądało uroczyste powitanie nowego wozu strażackiego, który wieczorem 9 stycznia przyjechał do Pinczyna. I to jak przyjechał! Niczym prawdziwy VIP – wprowadziła go kolumna wozów strażackich, a potem strażacy utworzyli szpaler i odpalili race.

 • 2020.01.13

  22. DEKANALNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W ZBLEWIE

  W czwartek 9 stycznia odbył się XXII Dekanalny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zblewie. W hali widowiskowo-sportowej w Zblewie wystąpiły szkolne zespoły – ze Zblewa, Pinczyna, Borzechowa, Bytoni oraz dzieci z Gminnego Przedszkola w Zblewie. Wśród publiczności – jak zawsze rodzice i dziadkowie dzieci, a także zaproszeni goście.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne