Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kociewia Wójt Gminy Zblewo ogłasza konkurs fotograficzny pn.  „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie”.

FOTOGRAFUJESZ? WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

To już szósta edycja tego konkursu, który organizujemy wspólnie z Partnerami – Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIE oraz Nadleśnictwem Kaliska. W tym roku do tego grona dołączyła także nasza Gminna Biblioteka Publiczna im. Małgorzaty Hillar w Zblewie.

Konkurs od lat cieszy się wielką popularnością nie tylko ze względu na nagrody, ale także – piękny wernisaż i wystawę pokonkursową, która organizowana jest po ogłoszeniu wyników w Gminnym Ośrodku Kultury.

Jak pokazały poprzednie edycje konkursu – nasi Mieszkańcy bardzo lubią robić zdjęcia (co roku na konkurs wpływa kilkadziesiąt prac) i naprawdę „mają oko” do pięknych ujęć. Poziom konkursu rośnie z roku na rok, a laureaci to prawdziwi mistrzowie fotografii. Warto więc wziąć udział również w tegorocznej edycji i pochwalić się swoim talentem, wrażliwością i umiejętnościami.

- „Nasz konkurs ma charakter otwarty, zapraszamy do udziału w nim wszystkich, którym w duszy gra Kociewie!  Zdjęcie do konkursu może zgłosić każdy, kto utrwali w kadrze piękno ziemi zblewskiej. Mogą to być zarówno krajobrazy, jak i twarze Kociewiaków, nasze tradycje, kultura, wydarzenia… Jednym słowem - czekamy na Państwa zdjęcia ukazujące piękno Kociewia i Kociewiaków w granicach gminy Zblewo…” – jak co roku zapraszają Organizatorzy.

Na laureatów czekają nagrody. Przyznana zostanie nagroda główna - Grand Prix konkursu, nagrody za II i III miejsce oraz nagrody specjalne Partnerów. Już tradycyjnie bowiem Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE nagrodzi najbardziej kociewskie zdjęcie, a Nadleśnictwo Kaliska przyzna nagrodę za najlepsze zdjęcie przyrodnicze. Będzie też nagroda specjalna od biblioteki.

Prace można nadsyłać do 31 stycznia włącznie. Należy je przesłać elektronicznie na adres konkurs@zblewo.pl w sposób zgodny z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie zblewo.pl oraz na fb Gmina Zblewo PRZYSTANEK KOCIEWIE). Określone są tam m.in. wymogi techniczne zdjęć konkursowych.

Serdecznie zapraszamy!

  • konkurs

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne