Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WIATA W PAŁUBINKU JUŻ STOI!

Zrealizowaliśmy właśnie inwestycję pn. „Budowa wiaty rekreacyjnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Pałubinek”, współfinansowaną z „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”.  Zrealizowana inwestycja ma na celu rozwój niekomercyjnej oferty turystycznej, rekreacyjnej związanej z zachowaniem dziedzictwa kulturowego oraz promocja walorów i marki Kociewia.

Cieszymy się, bo Mieszkańcy zyskali nowe, wygodne miejsce spotkań i organizacji imprez. Z pewnością już wkrótce wiata będzie tętnić życiem.

Warto dodać, iż w sprawną realizację inwestycji włączyli się także sami Mieszkańcy Pałubinka - na czele z sołtysem i Radą Sołecką, którzy społecznie uporządkowali teren po realizacji budowy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę pomoc i za zaangażowanie.

Wykonawcą inwestycji była firma "MITRON" Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Leszek Ossowski. Całkowity koszt inwestycji : 113 779,56 zł - w tym dofinansowanie: 31 815,00 zł.