Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Wielka radość w gminie Zblewo. Sołtys Borzechowa Renata Klimowicz oraz Elżbieta Piórkowska – przewodnicząca KGW Modraki z Borzechowa zostały laureatkami plebiscytu MISTRZOWIE AGRO 2021.

KOCHANE PANIE - GRATULUJEMY!

Renata Klimowicz została nominowana do plebiscytu w kategorii „Sołtys Roku”. Dzięki głosom Mieszkańców, Pani Sołtys zajęła wysokie II miejsce na etapie powiatowym. „Dziękuję za ten miły dowód uznania i za Państwa wsparcie. Cieszę się i dziękuję za wszystkie głosy oraz za tak wiele miłych słów, które mnie spotkały. Staramy się wszyscy działać w naszym Borzechowie naprawdę prężnie, z czego jestem bardzo dumna. Przy tej okazji bardzo dziękuję wszystkim Mieszkańcom, którzy tak aktywnie włączają się w nasze działania i inicjatywy” – mówi Renata Klimowicz.

Z kolei Elżbieta Piórkowska zdobyła II miejsce w powiecie w kategorii „Gospodyni Roku”. Elżbieta Piórkowska znana jest ze swojej kulinarnej pasji i społecznego zaangażowania. Odnosi liczne sukcesy, jak choćby ostatnio, gdy przyrządzona przez nią „marynowana morynka” wywalczyła dla Modraków „Perłę” – prestiżową nagrodę XX jubileuszowej edycji ogólnopolskiego Konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Pani Ela nie kryła wzruszenia, że tak wiele osób oddało na nią głos w plebiscycie. „Dziękuję bardzo wszystkim moim fanom, że tak bardzo mi kibicowaliście, a najbardziej za słowa wsparcia i okazaną życzliwość. Jak dobrze jest wiedzieć i czuć, że to co robię jest komuś potrzebne i jest ważne. Kocham Was!” –  dziękuje Ela Piórkowska.

Obie Panie na co dzień ze sobą współpracują. I obie, ramię w ramię zapraszają na kolejne wydarzenia w sołectwie Borzechowo – na cotygodniowy „Modraczkowy Bazarek” organizowany przez KGW Modraki oraz na coroczne spotkanie z Mikołajem – „Borzechowskie Mikołajki”.

A na wtorkowym bazarku w Borzechowie obie Laureatki odwiedził wójt gminy Zblewo Artur Herold. Z kwiatami, gratulacjami i podziękowaniami za pracę i wielkie, społeczne zaangażowanie obu Pań. Gratulujemy i my!

  • modraki
  • modraki

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne