Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

NASZE SOKOŁY W BIEGU PAPIESKIM

W niedzielę 6 czerwca odbyła się kolejna edycja Biegu Papieskiego w Pelplinie na 10 km. Stawiliśmy się w licznej grupie seniorskiej jak i juniorskiej. Naszą młodzież reprezentowali Paweł Fierka, Bartłomiej Sijka oraz Mikołaj Dorawa. Paweł zajął 3 miejsce na dystansie 600 m, a Bartek również 3 ale na dystansie 800m. Nie gorzej poszło seniorom gdzie Kamila Grzonka zajęła 1 miejsce open wśród pań, a Ewa Ossowska 2 w kategorii wiekowej. W kategorii najszybszy samorządowiec Krzysztof Włoch zajął 3 miejsce. Blisko podium znaleźli się także Dawid Żardecki oraz Krzysztof Włoch plasując się na 4 miejscach, w swych kategoriach wiekowych. Swoje czasy na dystansie 10 poprawili także Daniel Hoffmann, Ewa Ossowska oraz Krzysztof Włoch. Gratulujemy oraz szczególnie cieszymy się z pierwszych sukcesów naszych juniorów.