Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już w ten weekend  (28-30.05) czekają nas fantastyczne, sportowe wydarzenia i wielkie emocje. Będziemy mogli podziwiać w Zblewie najlepszych zawodników Polski i świata w fitness oraz w kulturystyce. Jednym słowem - zapraszamy na Festiwal Sportu, Kulturystyki i Fitness!

ZBLEWO GOSPODARZEM MISTRZOSTW POLSKI
I PUCHARU ŚWIATA!

W ostatni weekend maja do Zblewa zjadą najlepsi sportowcy kulturystyki i fitnessu. Nasza hala widowiskowo-sportowa stanie się bowiem wielką, sportową i to międzynarodową areną, na której odbędzie się cykl prestiżowych wydarzeń tj.

  • 28.05 (piątek): Debiuty Fit Kids;
  • 29.05 (sobota): Mistrzostwa Polski Fit Kids oraz Weryfikacje do Debiutów i Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF
  • 30.05 (niedziela): DEBIUTY w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF , Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF oraz PUCHAR Świata GPA.

Serdecznie zapraszamy do podziwiania sportowców i kibicowania im. Szczegóły wydarzenia oraz aktualne wytyczne dotyczące udziału publiczności dostępne są w serwisie internetowym i na facebooku Federacji WBBF-WFF – organizatora tego wydarzenia.

Jak podkreśla  Wojciech Nadolski – prezes Federacji WBBF-WFF, impreza ta będzie prawdziwym, wielkim festiwalem sportu! Serdecznie zapraszamy. Wstęp dla publiczności – wolny. Organizator przygotował szereg dodatkowych atrakcji, w tym. prezentację aut Toyota, stoiska promocyjne oraz gastronomiczne (m.in. food trucki, grill itp.).

Możemy też uchylić rąbka tajemnicy, iż w niedzielę (30 maja) czynny udział w tym wydarzeniu weźmie wójt Gminy Zblewo Artur Herold, którego pasją są sporty siłowe. Specjalnie dla publiczności nasz wójt przygotował niezwykły pokaz siłowy. Zapraszamy ok. godz.14:30-15:00 w niedzielę na naszą halę sportową - kibicujmy wójtowi! Będą też konkursy i sportowe niespodzianki.

  • fitness
  • fitness

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne