Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

JESTEŚCIE DLA NAS WAŻNI!
TĘSKNIMY!

Dzisiaj – w środę 5 maja – obchodzimy dwa szczególne święta, ważne i bardzo nam bliskie:  Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. To wyjątkowy dzień, który niesie za sobą szczególnie ważne przesłanie - apel o szacunek, tolerancję,  empatię i równouprawnienie. To także apel o to, byśmy te wartości oraz zrozumienie i wrażliwość na potrzeby osób niepełnosprawnych wpoili młodemu pokoleniu.

A jak święto – to i życzenia! Szczególnie ciepłe pozdrowienia kierujemy do wszystkich niepełnosprawnych mieszkańców naszej gminy oraz ich rodzin i opiekunów. Pozdrawiamy gorąco naszych przyjaciół ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Kleszczewie Kościerskim - zarówno podopiecznych, jak i rodziców oraz terapeutów, a także członków najbardziej uśmiechniętego i życzliwego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Uśmiechnij się".

Wiemy, jak bardzo tęsknicie za powrotem do normalnego, zwykłego życia bez obostrzeń i zmartwień związanych z pandemią. Jak tęsknicie do Waszego Środowiskowego Domu Samopomocy, bo to miejsce zawsze wypełnione wielką miłością, dobrą energią i bezinteresowną dobrocią. Wiemy też, jak tęsknicie za sobą nawzajem, a także za Waszymi Terapeutami, którzy są naprawdę wyjątkowi. I wiemy też, jak bardzo Wasi Terapeuci tęsknią za Wami, bo to Wy jesteście sercem naszego ŚDS-u. My także tęsknimy, bo dajecie nam tak wiele!

Dziękujemy za Waszą obecność, za Wasze zaangażowanie w tak wiele spraw, za Waszą wrażliwość i zawsze promienny uśmiech. Dziękujemy także, że dzielicie się z nami swoimi pasjami, talentami. Doceniamy to! Dziękujemy za Wasze dobre serca i wielką otwartość na potrzeby innych, co pokazaliście choćby niedawno, organizując – mimo pandemii - zbiórkę nakrętek dla Olusia... Dziękujemy, że mimo wielu barier i trwającej od ponad roku pandemii nie poddajecie się!

Kochani! Czekamy na Was! Wśród Was czujemy się zawsze jak w prawdziwej rodzinie...

Szczególne słowa uznania, wsparcia i serdeczne uściski przesyłamy dziś wszystkim rodzicom, rodzinom, terapeutom i opiekunom osób niepełnosprawnych. Dajecie Państwo piękny dowód  tego, że miłość zwycięża wszystko...

  • ŚDS

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne