Ścieżka powrotu

Treść strony

WIOSNA U LEKKOATLETÓW KS SOKÓŁ ZBLEWO

Oj, dzieje się u naszych lekkoatletów i to sporo. Ale po kolei…

13.03 odbyły się 30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters w Toruniu. Startowaliśmy na dystansach od 60 do 3000 metrów. Ekipa Sokoła zdobyła łącznie 3 złote i 1 srebrny medal. 2 złote medale zdobyła Ewa Ossowska  a 1 złoty i 1 srebrny Krystyna Sadkowska. Reszta ekipy (w większości debiutanci) na hali uzyskała również dobre czasy.

28.03. Odbyła się IV biegowa pielgrzymka z Zblewa do Piaseczna, mimo trudności na trasie oraz zmęczenia wszyscy pokonali dystans biegowy wynoszący 40,3 km. Szczególne podziękowania dla Pana Piotra Kropidłowskiego za słodką niespodziankę na 20 kilometrze.

10/11 kwietnia nasi zawodnicy zaliczali 37 Bieg Szpęgawski z Flex Poland. Z względu na pandemię zawodnicy nie mogli startować z tradycyjnego miejsca. Starty odbywały się na samodzielnie wybranych trasach. Mimo tych przeciwności na podium stanęli: Kamila Grzonka, Piotr Bogulski, Krzysztof Włoch, Dawid Żardecki oraz Marek Kurkowski.