Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

III KOCIEWSKIE FOTO TERMEDYJE

Już niebawem (13-16.05.2021) Gmina Zblewo będzie miała przyjemność gościć uczestników III pleneru fotograficznego „Kociewskie Foto Termedyje”. Przez 4 dni pasjonaci fotografii z całej Polski będą zwiedzać Kociewie i uwieczniać na zdjęciach jego piękno. Na zakończenie uczestnicy będą rywalizować w trzech konkursach fotograficznych - "Kociewie najlepiej czuje się w Zblewie", "Wszystkie drogi prowadzą do Kociewia" oraz "Lasy Kociewia sięgają nieba". Łączna pula nagród w konkursach wynosi 17 000 zł.

Celem pleneru jest promocja naszego Kociewia poprzez odkrywanie i ukazanie ciekawych krajobrazowo i turystycznie miejsc, zabytków oraz obiektów charakterystycznych dla regionu, a także rozpowszechnienie idei fotografowania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Impreza odbywa się pod patronatem honorowym Starosty Starogardzkiego Kazimierza Chyły i Wójta Gminy Zblewo Artura Herolda, a wspiera ją także Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Uczestnicy gościć będą w zawsze przyjaznym artystom Dworku Tucholskim. Regulamin i opis wydarzenia dostępny jest na stronie www.ksf.com.pl

Wciąż jeszcze można zapisać się na plener – wszelkie informacje: Marek Kłos – Kociewskie Towarzystwo Fotograficzne, tel. +48 669 960 900 , e-mail: kociewskie.sf@gmail.com

  • termedyje

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne