Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„UTALENTOWANI” – NAGRODA SPECJALNA DLA LUCYNY GÓRECKIEJ

Mamy powody do wielkiej radości! Nasza dobrze znana i lubiana nauczycielka - Lucyna Górecka została nagrodzona w IV edycji konkursu „Utalentowani”, organizowanego przez SCK. Był to konkurs dla tych, których pasją jest śpiew, taniec lub inna forma sztuki. Konkurencja była ogromna, bo do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się aż 77 uczestników! Byli wśród nich wokaliści, instrumentaliści, tancerze, akrobaci a nawet bajkopisarz i chłopak, który mówił wspak. Finał "Utalentowanych" został zaprezentowany online. Towarzyszyły mu ogromne emocje, wielka radość i satysfakcja.

Pani Lucyna brawurowo i z wdziękiem oraz charyzmą prawdziwego artysty wyśpiewała sobie nagrodę specjalną tego konkursu. Zaprezentowała włąsną interpretacją piosenkę Maryli Rodowicz „Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos”. Jak podkreślali jurorzy konkursu, urzekła ich dojrzałym mocnym głosem i niebanalną interpretacją tekstu.
Przypomnijmy, iż nasza Laureatka uczęszcza na zajęcia wokalne prowadzone przez Anetę Falkowską w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie. Pani Lucyno – wielkie, wielkie gratulacje!

(Foto: SCK oraz Aneta Falkowska)

  • utalentowani
  • utalentowani
  • utalentowani
  • utalentowani
  • utalentowani

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne