Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Uwaga Rodzice! Już od jutra tj. od 23 marca rusza rekrutacja do naszych gminnych przedszkoli.

REKRUTACJĘ DO PRZEDSZKOLI CZAS ZACZĄĆ!

Rekrutacja dotyczy dzieci w wieku 3 - 6 lat na rok szkolny 2021/2022.  Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikami można pobrać: w wersji papierowej - z przedszkola lub sekretariatu szkoły, a w formie elektronicznej - ze strony internetowej danej placówki. Wnioski można składać od 23 marca do 9 kwietnia 2021 r.

A co dalej? Oto krótki terminarz rekrutacji. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych nastąpi do 16 kwietnia 2021 r. Z kolei listy kandydatów przyjętych lub nieprzyjętych poznamy do 23 kwietnia 2021 r. Wówczas rodzice będą mieli kilka dni na potwierdzenie woli przyjęcia w jednej wybranej placówce (konieczne będzie złożenie pisemnego oświadczenia). Będzie na to czas do 30 kwietnia, a listy dzieci ostatecznie przyjętych będą opublikowane do 7 maja.

Postepowanie uzupełniające ruszy zaś 20 sierpnia 2021 roku.

Szczegółowe informacje - w tym treść zarządzenia Wójta Gminy Zblewo w sprawie rekrutacji oraz wniosek - dostepne są w serwisie CUW Gminy Zblewo - tutaj (link)

 

  • rekrutacja

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne