Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Radość naszych druhów strażaków z OSP Zblewo, którzy właśnie cieszą się z nowo wyremontowanego Bronto.

„NOWE BRONTO” JUŻ W PODZIALE!

Miło nam poinformować wszystkich mieszkańców naszej okolicy oraz naszych sympatyków, że dobiegł końca długi i żmudny proces renowacji naszego niezastąpionego Ciężkiego Samochodu Ratownictwa Technicznego Mercedes Bronto.

Dzięki zaangażowaniu władz Gminy z Wójtem Arturem Herold na czele, naszym kierowcom etatowym Dastinowi Sobiechowskiemu oraz Adrianowi Reszczyńskiemu, członkom naszej jednostki jak również naszym niezawodnym sponsorom i wszystkim przyjaciołom udało się przeprowadzić konserwację oraz renowację „Bronciaka”. Było to niezbędne w celu utrzymania gotowości operacyjnej auta, które pomimo swego wieku nadal okazuje się niezastąpione w sytuacjach kryzysowych. Cieszącym oko skutkiem ubocznym tych prac jest efekt wizualny, który mogą Państwo podziwiać na załączonych zdjęciach.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować: dh Dastinowi i dh Adrianowi za osobiste zaangażowanie oraz innowacyjne zmiany, firmie DIRH za zakup elementów wyposażenia, firmie Baacaro za oklejenie oraz unikalne wyhaftowanie foteli, sołtysowi Romanowi Rambowskiemu za regularne wsparcie, panu Andrzejowi Tworek za niezawodną pomoc, panu Piotrowi Karbowskiemu za piękne obszycie foteli, firmie KRAJTRANS, firmie Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów - "KA-Trans" Borzechowo,  firmie Admetal oraz wszystkim druhom naszej jednostki którzy włączyli się w to dzieło.

Serdecznie dziękujemy!

OSP Zblewo

  • bronto
  • bronto
  • bronto

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne