Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

ZBIÓRKA DLA OLUSIA I WIELKIE SERCA MIESZKAŃCÓW PINCZYNA

Zakończyła się trwająca wiele miesięcy zbiórka na zakup najdroższego leku świata dla chorego na SMA Olka Lewandowskiego z Czarnej Wody. Radość – wielka, bo każdy kto mógł dołożył do tego swoją cegiełkę! A tych cegiełek były w całej Polsce tysiące!

Trwające od wielu miesięcy działania dla Olka Lewandowskiego pięknie zintegrowały także Mieszkańców Gminy Zblewo. Cel był jeden: zdrowie małego Chłopca i jego szansa na normalne życie. Jedną z ostatnich Olusiowych akcji w naszej gminie, jak się okazało -  tuż przed wielkim finałem - zorganizowali Mieszkańcy Pinczyna.

W niedzielę 14 lutego, przed i po Mszach Świętych w kościele parafialnym p.w. świętej Elżbiety Węgierskiej w Pinczynie „drużyna Oleczka” wspólnie z Paniami z KGW Pinczyn zorganizowała kiermasz ciast, a dochód z niego został przeznaczony na leczenie małego Aleksandra. Panie z KGW Pinczyn we współpracy z Radą Sołecką Pinczyn zebrały dzięki kiermaszowi ciast kwotę 1450 zł, a w pozostałych skarbonkach zebrano 4054 zł. Mimo mroźnej niedzieli, już po raz kolejny Mieszkańcy Pinczyna pokazali jak wielkie mają serca – łącznie udało się bowiem zebrać kwotę 5504 zł. Radość była wielka! Mieszkańcy bardzo mocno trzymają kciuki za Olka i życzą mu udanej terapii i dużo zdrowia! Przypomnijmy, iż Mieszkańcy Pinczyna nie po raz pierwszy włączyli się w pomoc dla Olka, a wcześniej zorganizowano tu także akcję pomocy m.in. dla maleńkiej Oli Dzienniak.

  • dla olka
    Panie z KGW Pinczyn we współpracy z Radą Sołecką Pinczyn zebrały dzięki kiermaszowi ciast kwotę 1450 zł!

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne