Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WALENTYNKI W ZBLEWIE

Czy widzieliście już prawdopodobnie największe wyznania miłosne na całym Kociewiu? Dzisiaj rano w centrum Zblewo zawiesiliśmy ogromny baner, na którym są Wasze życzenia – dla Waszych Walentynek! To finał walentynkowej akcji naszego Gminnego Ośrodka Kultury pod hasłem – „Niech cały świat dowie się, jak ja kocham Cię!”. Baner zawiesili nasi niezawodni druhowie strażacy – Adrian i Dastin. Oni jako pierwsi przeczytali treść życzeń, a teraz możecie to zrobić i Wy! Zapraszamy, bo są tu zawarte tylko dobre emocje i prawdziwe morze miłości!

A już w Walentynki tj. w niedzielę 14 lutego od godz.10.30 (do 12.30) zapraszamy do FOTOBUDKI LOVE, która – bezpłatnie – będzie czekać na Walentynkowe Pary przed Urzędem Gminy w Zblewie! Przyjdźcie koniecznie! Życzymy wszystkim dużo miłości nie tylko w Walentynki, ale każdego dnia!

Przypominamy i serdecznie zapraszamy:

„Fotobudka Love”

Przyjdź z ukochaną osobą 14.02.2021 (niedziela) w godz. od 10.30 do 12.30 na plac przed Urzędem Gminy, gdzie będzie stała Fotobudka.  Zróbcie sobie wspólne walentynkowe zdjęcie za darmo! Jedynym warunkiem będzie zgoda na publikację zdjęcia i wykorzystanie wizerunku do akcji „Walentynki”.

„Dedykacja z serduszka dla serduszka”

Prześlij na adres gok@zblewo.pl życzenia lub to co chcesz powiedzieć komuś kogo kochasz razem z tytułem i wykonawcą piosenki, którą chcesz zadedykować właśnie Tej wyjątkowej osobie. W tytule wiadomości wpisz „Dedykacja z serduszka dla serduszka”,  a  14.02.2021r. Twoja dedykacja będzie widoczna na naszym FB. Na dedykacje czekamy do 10.02.2021r.

„Niech cały świat dowie się, jak ja kocham Cię”

Prześlij na adres gok@zblewo.pl życzenia lub to co chcesz powiedzieć komuś kogo kochasz, a my umieścimy je na banerze, który zawiśnie na budynku Urzędu Gminy w Zblewie w dniach od 13.02 do 16.02. Na życzenia czekamy do niedzieli 7 lutego. W tytule wiadomości wpisz „Niech cały świat dowie się, jak ja kocham Cię”.  Treść życzeń nie może przekraczać 20 słów.

SZCZEGÓŁY: www.gokzblewo.pl oraz profil GOK na fb

  • walentynki
  • walentynki
  • walentynki
  • walentynki
  • baner

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne