Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

NASZA AUKCJA DLA OLKA SZYBUJE W GÓRĘ -  MAMY KOLEJNĄ NIESPODZIANKĘ I TO JAKĄ!

Kochani, dzięki wspaniałym Darczyńcom o dobrych sercach nasza aukcja osiągnęła już 2500 zł! A ten wspaniały, zimowy weekend jest najlepszą okazją do tego, by specjalnie dla nich dodać do naszej OLUSIOWEJ AUKCJI kolejną, fantastyczną niespodziankę – i to NAJWYŻSZYCH LOTÓW! A jest nią – spotkanie z pełnymi pasji sokolnikami i ich skrzydlatymi przyjaciółmi! Na tę niesamowitą przygodę zapraszają Zwycięzców aukcji nasi Przyjaciele - grupa sokolników „Sokolnictwo Użytkowe”.

„Będziecie mieli okazję poznać i zobaczyć „leśnego partyzanta” jakim jest jastrząb, obserwujący Was z ukrycia na spacerach w lesie. Być może uda się Wam „usłyszeć” bezszelestny lot sowy. A co najważniejsze, poznacie naszego największego polskiego sokoła, przedstawiciela królestwa przestworzy. Poznacie najskrytsze tajemnice i możliwości latających drapieżników, tych dziennych jak i nocnych. Usłyszycie legendy te prawdziwe i te przesadzone. Zwiedzicie sokolarnię i spędzicie miło czas na łonie natury. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, pod warunkiem że i Wy ją wyciągniecie do Olka. Bądźcie jak sokoły wędrowne, czyli pikujcie z prędkością ponad 300 km/h pomagając Olkowi. Liczymy na Was !!!” – zaprasza Maciej Wąs z grupy sokolników „Sokolnictwo Użytkowe”.

I co Wy na to, Kochani? Obiecaliśmy, że tego weekendu w gminie Zblewo nie zapomnicie? I dotrzymamy słowa! Czekamy na Was!

Licytacja trwa na grupie Olusiowej na fb: link

  • dla olka
  • pokaz
  • pokaz

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne