Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Rolniku! Złóż wniosek o zwrot podatku akcyzowego
zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej!

Wójt Gminy Zblewo informuje wszystkich producentów rolnych, że do dnia 28 lutego 2021 roku  można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na rok 2021.

Do wniosku należy dołączyć oryginały faktur potwierdzające zakup oleju napędowego, wystawione w okresie od  dn. 1 sierpnia 2020 r.  do 31 stycznia 2021 roku.

Druki do wniosku o zwrot akcyzy są udostępnione w wersji elektronicznej w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zblewo  (link – przekierowanie do BIP). W związku z panującą pandemią, w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz wygodę zachęcamy, aby pobrać formularze elektronicznie, wydrukować i wypełnić je.

Druki w wersji papierowej można natomiast otrzymać w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Zblewie (parter budynku).

Wypełniony wniosek wraz z załącznikami (tj. faktury vat, zaświadczenie z ARMIRu o DJP, oświadczenie dot. pomocy publicznej oraz klauzula RODO) należy wrzucić do skrzynki podawczej przed Urzędem Gminy Zblewo. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr (58) 588 4381 w. 17.

 

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne