Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Sezon rozliczeń z fiskusem – w pełni! Dlatego gorąco apelujemy i zachęcamy Państwa, abyście rozważyli przekazanie 1% podatku dla SWOICH! „Swoich” – czyli mieszkańców naszej gminy lub też działające na naszym terenie organizacje: kluby sportowe, OSP i inne.

Utworzyliśmy na naszej stronie specjalna zakładkę, w której publikować będziemy informacje, na jaki cel bliski naszej gminie można przekazać 1%. Zachęcamy Państwa do przesyłania do nas stosownych (i kompletnych) informacji. Opublikujemy je, aby ułatwić Państwu znalezienie tej osoby czy też celu, któremu chcecie podarować swój 1% podatku i serce…

Zapraszamy do zakładki "PODARUJ MI 1%!" - TUTAJ. Znajdziecie w niej Państwo m.in. prośbę Kornelii Nierzwickiej z Pinczyna.

1% DLA KORNELII NIERZWICKIEJ Z PINCZYNA

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Kornelii Nierzwickiej z Pinczyna, która choruje na mózgowe porażenie dziecięce.

Na pewno są wśród Państwa ludzie wielkiego serca, dla których los, pokrzywdzonego przez życie dziecka nie jest obojętny. Bardzo liczymy na Państwa pomoc, każda wpłacona złotówka to mały krok w „długą drogę” do samodzielności Kornelii. Możemy Państwa zapewnić, że wszystkie środki, które zostaną uzbierane na koncie naszej podopiecznej w Fundacji zostaną wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem.

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
5096 Nierzwicka Kornelia

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

  • kornelia

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne