Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

TEGO JESZCZE NIE BYŁO! POCZTA KWIATOWA I STUDIO FOTO NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA!

opublikowano: 16 stycznia 2021

 • poczta kwiatowa

Przed nami Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej wyjątkowej okazji wznawiamy działalność naszej jedynej w swoim rodzaju "poczty do zadań specjalnych". W grudniu za jej pośrednictwem dostarczyliśmy do dzieci z gminy Zblewo ponad 300 listów od św.Mikołaja. Teraz doręczymy życzenia i kwiatowy upominek do Waszych Dziadków! Czekamy na Wasze zlecenia! Może i pandemia rozdzieliła nas fizycznie od naszych Dziadków, ale nic i nikt  nie rozdzieli naszych serc, naszej miłości i naszej bliskości z nimi…

 

 

WAŻNY TEMAT: ŚNIEG ZALEGAJĄCY NA BUDYNKACH

opublikowano: 15 stycznia 2021

 • śnieg

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (opadami śniegu) które mogą spowodować uszkodzenie obiektu budowalnego lub sprowadzić zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi, bezpieczeństwa mienia lub środowiska, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim przypomina, że właściciele i zarządcy zobowiązani są do zapewnienia bezpiecznego użytkowania obiektu budowlanego...

PRZYPOMINAMY NASZE OBOWIĄZKI DOTYCZĄCE ODŚNIEŻANIA

opublikuj: 15 stycznia 2021

 • odśnieżanie

W tym roku cieszymy się wyjątkowo śnieżną zimą. Dlatego przypominamy naszym Mieszkańcom o obowiązku uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z części nieruchomości służących do użytku publicznego, zgodnie z poniższymi zasadami: właściciel nieruchomości zobowiązany jest do uprzątania błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z części nieruchomości udostępnionej do użytku publicznego...

BEZPIECZNE FERIE. POLICJANCI PRZYPOMINAJĄ ZASADY BEZPIECZEŃSTWA!

opublikowano: 12 stycznia 2021

 • ferie

Za nami już połowa tegorocznych ferii, którym towarzyszy prawdziwa, zimowa aura ze śniegiem, co zdecydowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na dworze. Niestety ze względu na panującą sytuację epidemiczną związaną z COVID-19 większość młodych ludzi spędzi je w domu. Aby wypoczynek ten mógł być bezpieczny, policjanci apelują, aby rodzice porozmawiali ze swoim dziećmi na temat mogących wystąpić w tym czasie zagrożeń.

OBEJRZYJ Z NAMI PINCZYŃSKIE JASEŁKA - WYJĄTKOWE, BO KUKIEŁKOWE!

opublikowano: 12 stycznia 2021

 • jasełka

Z powodu pandemii nie można było przygotować tradycyjnych jasełek. Zapraszamy więc na jasełka kukiełkowe przygotowane z okazji świąt Bożego Narodzenia 2020. Życzymy miłego oglądania oraz Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2021!

1% DLA OSP PINCZYN

opublikowano: 12 stycznia 2021

 • osp
Początek roku dla wielu z nas to czas podsumowań, bilansów, rozliczeń z roku poprzedniego. Każdy z nas niebawem będzie musiał rozliczyć swój PIT-28 oraz najpopularniejsze PIT-36, PIT-37. Jeśli chcesz to możesz nam pomóc. Wystarczy wypełnić deklarację zeznania rocznego PIT i przekazać 1% swojego podatku na naszą jednostkę.W deklarację należy wpisać: KRS: 0000 116 212 oraz cel szczegółowy: OSP Pinczyn, 83-251 Pinczyn, ul. Główna 1c.

GOKLANDIA ONLINE - PEŁNA ATRAKCJI I NAGRÓD

opublikowano: 12 stycznia 2021

 • ferie

W tym roku GOK w Zblewie zorganizował ferie dla dzieci z gminy Zblewo w formule online. I jak się okazało, „GOKLANDIA-online” była strzałem w dziesiątkę! Każdego dnia w mediach społecznościowych zblewskiego Gminnego Ośrodka Kultury publikowane są konkursy, zabawy, zajęcia i atrakcje dla najmłodszych. Cieszą się one dużą popularnością najmłodszych Mieszkańców, którzy w czasie narodowej kwarantanny chętnie biorą udział w zajęciach zdalnych.

KS METEOR PINCZYN - RUSZAJĄ SPARINGI

opublikowano: 12 stycznia 2021

 • sparingi

Klub sportowy „Meteor Pinczyn” rozpoczął zimowe przygotowania do rundy wiosennej 2021. Po miesięcznej przerwie, już 12 stycznia (tj. wtorek) zawodnicy Meteora spotykają się na pierwszym treningu. Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan najbliższych sparingów. Życzymy naszej drużynie dobrej formy i zdrowia oraz powodzenia!

TURYSTYCZNA KOŃCÓWKA ROKU Z LOT KOCIEWIE

opublikowano: 12 stycznia 2021

 • lot

Końcówka 2020 roku to zawsze czas podsumowań i refleksji nad zakończonymi projektami. Jednak nie dla Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE, która listopad i grudzień poświęciła na intensywną współpracę oraz realizację nowych, a także dopracowanie odrobinę starszych zadań.

PUNKTY SZCZEPIEŃ PRZECIWKO COVID-19 W POWIECIE STAROGARDZKIM

opublikowano: 5 stycznia 2021

 • szczepienia

Mieszkańcy Gminy Zblewo będą mieli zapewniony dostęp do punktów szczepień przeciwko Covid-19. W serwisie rządowym gov.pl opublikowano już listę placówek, w których mają się odbywać szczepienia. Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień (m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, studenci medycyny). 

STACJONARNA „GOKLANDIA” ODWOŁANA! ZAPRASZAMY ONLINE!

opublikowano: 4 stycznia 2021

 • goklandia

Dzisiaj pierwszy dzień ferii zimowych. Niestety, planowana na ten czas „GOKLANDIA” w naszym Gminnym Ośrodku Kultury im. M.Hillar w Zblewie nie odbędzie się w związku z przedłużeniem ograniczeń w działalności instytucji kultury. Ale mamy też dobre wiadomości! Część konkursów i atrakcji zaplanowanych na czas ferii w „GOKLANDII” zrealizujemy bowiem online. A zatem - zapraszamy już od dzisiaj tj. poniedziałku 4 stycznia na fb naszego GOK-u, gdzie codziennie czekać będą na dzieci wspaniałe konkursy i atrakcje. Śledźcie profil GOK-u na fb! Warto!

ORSZAKI TRZECH KRÓLI - W TYM ROKU W SYMBOLICZNYM ZAKRESIE

opublikowano: 4 stycznia 2021

 • orszak

Już za kilka dni – w środę 6 stycznia - Święto Trzech Króli. Jak co roku ulicami naszych miejscowości przejdą tradycyjne Orszaki Trzech Króli – jednak ze względu na pandemię w bardzo ograniczonej formule i jedynie symbolicznym zakresie. Parafia w Zblewie serdecznie zaprasza na zblewski orszak, który wyruszy w środę bezpośrednio po sumie sprzed pomnika Matki Boskiej Królowej Polski.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne