Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Gmina Zblewo wystawiła na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki m.in. w sąsiedztwie DK22 (działki inwestycyjne) i pięknego jeziora w Semlinie (działki pod zabudowę mieszkaniową).

ATRAKCYJNE DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ

Szczegółową ofertę można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zblewo (zakładka: przetargi). Warto tam zajrzeć, bo obecnie ogłoszonych jest kilka przetargów na sprzedaż nieruchomości: w Zblewie, Semlinie i w Pinczynie.

Najbliższe z nich zaplanowane są na 10 listopada, a ich przedmiotem są m.in. świetnie zlokalizowane działki inwestycyjne przy „berlince” w Zblewie. To wielka gratka dla inwestorów, bo ceny są bardzo korzystne (już od ok.21 zł/m2), a nieruchomości mają same atuty – od lokalizacji po dostępność komunikacyjną i uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działki te przeznaczone są pod tereny zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynów, składów, tereny zieleni urządzonej, tereny komunikacyjne.

Na 10 listopada ogłoszono też przetarg na sprzedaż działek w Semlinie, który położony jest nad przepięknym jeziorem, wśród lasów, łąk i pól. Działki te przeznaczone są pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Do kupienia są tam 4 działki, a miejsce naprawdę jest godne polecenia.

Tego samego dnia tj. 10 listopada będzie też można kupić naprawdę atrakcyjną działkę w Pinczynie, dla której uchwalony jest miejscowy plan  zagospodarowania przestrzennego.

Kto chce skorzystać z tych trzech ofert musi się jednak pośpieszyć, bo wadium trzeba wpłacić do 6 listopada. Warto skontaktować się z Urzędem Gminy, który jest otwarty na współpracę z każdym, potencjalnym inwestorem.

A na 17 listopada Gmina zaplanowała kolejny przetarg, tym razem na dużą, bo prawie 3,5 ha działkę inwestycyjną przy DK 22 w Zblewie, której cena za metr to jedynie ok.17 zł! Nieruchomość przeznaczona jest pod tereny zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynów, składów, tereny zieleni urządzonej, tereny komunikacyjne. To naprawdę świetna oferta!

Jednym słowem – jest w czym wybierać! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Gminy Zblewo i do kontaktu: Urząd Gminy w Zblewie, tel. (58) 588 43 81.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY PRZETARGÓW ZBLEWO/PINCZYN/SEMLIN (10 listopada): link do BIP-u

ZOBACZ SZCZEGÓŁY PRZETARGU ZBLEWO/DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3.5 ha (17 listopada): link do BIP-u

  • przetargi
    Działki wystawione na przetarg - ZBLEWO
  • przetargi
    Działki wystawione na przetarg - SEMLIN
  • przetargi
    Działka wystawiona na przetarg - PINCZYN

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne