Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

KOMUNIKAT
Wójta Gminy Zblewo
z dnia 19.10.2020 r.

W związku z wprowadzeniem strefy czerwonej w Powiecie Starogardzkim oraz z uwagi na rosnącą liczbę zachorowań na COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników Urzędu Gminy Zblewo wprowadzam od dnia 20 października 2020 r. następujące ograniczenia w trybie pracy Urzędu Gminy w Zblewie:

  1. Ograniczona do odwołania zostaje bezpośrednia obsługa klientów w celu załatwienia spraw w Urzędzie. Obsługa klientów odbywa się głównie drogą telefoniczną, mailową, drogą pocztową lub przez skrzynkę E-puap.
  2. W wyjątkowych sytuacjach oraz w związku rejestracją zgonów/urodzeń, udzielaniem ślubów i sprawami związanymi z dowodami osobistymi możliwy jest kontakt bezpośredni w urzędzie. W tym przypadku sprawy będą realizowane po uprzednim umówieniu się z merytorycznym pracownikiem telefonicznie.
  3. Wójt gminy w sprawach niecierpiących zwłoki w wyjątkowych sytuacjach będzie przyjmował mieszkańców osobiście po uprzednim umówieniu telefonicznym oraz spełnieniu wymagań reżimu sanitarnego (pomiar temperatury, dezynfekcja dłoni, założenie maseczki, dystans 2m).
  4. Dokumentację papierową prosimy wrzucać do urny ustawionej przed głównym wejściem do budynku Urzędu. Na dokumentacji prosimy zamieszczać kontakt telefoniczny, na który pracownik będzie mógł zadzwonić w razie potrzeby.
  5. Przypominamy, że wszelkie płatności należy regulować przelewem lub przekazem pocztowym.
  6. Porady prawne dla mieszkańców będą prowadzone w trybie zdalnym po uprzednim umówieniu telefonicznym z sekretariatem Urzędu.

Wójt Gminy
Artur Herold

W razie pytań prosimy o kontakt: 58 588 43 81.

  • ug
  • ug

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne