Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Gmina Zblewo wystawiła na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki i to za naprawdę korzystne ceny! To prawdopodobnie najlepsza oferta w regionie tym bardziej, że działki są świetnie położone.

ATRAKCYJNE DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ.
WKRÓTCE PRZETARGI!

Szczegółową ofertę można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zblewo (zakładka: przetargi). Warto tam zajrzeć, bo obecnie ogłoszonych jest kilkanaście przetargów na sprzedaż nieruchomości. Najbliższy z nich zaplanowany jest już na 6 października (najbliższy wtorek), a jego przedmiotem są m.in. świetnie zlokalizowane działki inwestycyjne przy „berlince”. To wielka gratka dla inwestorów, bo ceny są bardzo korzystne (już od ok.21 zł/m2), a nieruchomości mają same atuty – od lokalizacji po dostępność komunikacyjną i uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działki te przeznaczone są pod tereny zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynów, składów, tereny zieleni urządzonej, tereny komunikacyjne. Kto chce skorzystać z tej oferty musi się jednak pośpieszyć, bo wadium trzeba wpłacić do 2 października. Warto skontaktować się z Urzędem Gminy, który jest otwarty na współpracę z każdym, potencjalnym inwestorem.

Ogłoszono też przetarg na sprzedaż działek w Semlinie, który położony jest nad przepięknym jeziorem. Działki te przeznaczone są pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Tego samego dnia tj. 6 października odbędą się też przetargi na nieruchomości w Karolewie oraz działkę w Pinczynie, dla której uchwalony jest miejscowy plan  zagospodarowania przestrzennego.

Jednym słowem – jest w czym wybierać! Zachę  camy do zapoznania się z ofertą Gminy Zblewo tym bardziej, że już w listopadzie Gmina zaplanowała kolejny przetarg, tym razem na dużą, bo prawie 3,5 ha działkę inwestycyjną przy DK 22, a cena za metr to jedynie ok.17 zł!

Dlaczego warto inwestować i mieszkać w gminie Zblewo? Choćby dlatego, że to jedna z najprężniej rozwijających się gmin Pomorza. Świadczą o tym obiektywne wskaźniki, a samorząd dba o dobrą jakość życia i bezpieczeństwo mieszkańców, a także wspiera przedsiębiorców. Przypomnijmy, iż właśnie tu aktywnie działa m.in. Rada Gospodarcza przy Wójcie Gminy Zblewo, a dynamiczny rozwój lokalnych firm jest faktem. Przez teren gminy przebiega nowo wybudowany gazociąg, a Gmina systematycznie wzmacnia infrastrukturę drogową. Z pewnością jest to wielkim atutem i wzmocni to dobre warunki dla rozwoju przedsiębiorczości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gminy Zblewo. Kontakt: Urząd Gminy w Zblewie, tel. (58) 588 43 81.

ZOBACZ PRZETARGI OGŁOSZONE NA 6 PAŹDZIERNIKA: oferta w BIP Gminy Zblewo (link)

Zobacz przetarg ogłoszony na 17 listopada: link

 

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne