Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

AKCJA KRWIODAWCÓW ZAKOŃCZONA PODWÓJNYM SUKCESEM!
 
Pierwsza – a więc historyczna - akcja poboru krwi w Zblewie zakończyła się sukcesem! Krwiodawcy nie zawiedli i 21 sierpnia licznie przybyli do Zblewa, by oddać krew. Lekarze z krwiobusa podkreślali świetną frekwencję w akcji i to mimo pandemii. Dodajmy, iż w związku z wytycznymi z powodu zagrożenia COVID19,  krew można było oddawać tylko na 2 z 4 stanowisk krwiobusa, dlatego krwiodawcy musieli cierpliwie czekać w kolejce. Organizator akcji – krwiodawca Krystian Piotrzkowski – nie krył radości także z powodu udziału w zbiórce krwi pierwszorazowych dawców. I – jak deklaruje – dołoży starań, aby mobilny punkt krwiodawstwa pojawiał się w naszej gminie co najmniej raz w roku.  Akcję zbiórki krwi wsparli: Wodzirej Kamil, Katarzyna Libera Wypożyczalnia Namiotów, Rafał Kondysiak, Magdalena Jurczyk, Kropek, Urząd Gminy Zblewo oraz OSP Zblewo.
 
Wielkim sukcesem zakończyła się także trwająca jednocześnie akcja krwiodawców dla Olka Lewandowskiego. Na leczenie chłopca zebrano aż 11.550 złotych! W atrakcyjnych licytacjach można było zdobyć m.in. vouchery na zabiegi pielęgnacyjne, pobyty w atrakcyjnych ośrodkach wypoczynkowych, a nawet - wartościowy voucher na usługi projektowe czy na porady prawne.
Krystian Piotrzkowski składa serdeczne podziękowania dla wszystkich licytujących w aukcjach dla Olka oraz dla sponsorów fantów i wszystkich, którzy w jakikolwiek włączyli się w organizację tego pięknego wydarzenia. Szczególne słowa wdzięczności kieruje do: Wodzireja Kamila,   Magdaleny Jurczyk (która zadbała o wspaniałą zabawę dla dzieci w swoim zamku dmuchanym), Katarzyny Libera - Wypożyczalnia Namiotów (za namiot który chronił gości przed słońcem) oraz do firmy Pint-bud za mobilną scenę i do naszych niezawodnych strażaków.
 
Dziękujemy!
  • krwiodawcy
  • krwiodawcy

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne