Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

„Taka żona - to jedna jedyna na całe życie…” – tak Czesław Wieczorek mówi z czułością o swojej żonie Cecylii. Brzmi to tym wymowniej, iż Małżonkowie obchodzą właśnie… 70. rocznicę ślubu!

70 LAT RAZEM: KAMIENNE GODY PANI CECYLII I PANA CZESŁAWA

Takie uroczystości nie zdarzają się często… Kamienne Gody czyli 70-lecie ślubu Cecylii i Czesława Wieczorków z Jezierc to naprawdę wyjątkowe wydarzenie. Tym bardziej, iż Jubilaci – mimo sędziwego wieku i problemów zdrowotnych – zachowali niezwykłą pogodę ducha. I bardzo lubią wspominać – a jest co, bo mieli ciekawe - choć bywało - że i trudne życie. Dziś cieszą się ze spokojnej jesieni życia, otoczeni miłością i wielką troską swoich dzieci, wnuków i prawnuków, z których są bardzo dumni.

Z okazji Jubileuszu składamy naszym Jubilatom najcieplejsze życzenia: dużo zdrowia, sił, uśmiechu i pogody ducha na kolejne wspólne dni. Jubileuszowe życzenia złożył Małżonkom także wójt Artur Herold, który wczoraj (tj. 16 lipca) wraz z Hanną Dunajską – kierownikiem USC w Zblewie odwiedził Jubilatów z kwiatami i gratulacjami. Był tradycyjny tort i lampka szampana za zdrowie Jubilatów, a długim, rodzinnym opowieściom i wspomnieniom nie było końca…

Ściskamy naszych Jubilatów z całych sił!

  • kamienne gody
  • kamienne gody
    Wczoraj (16 lipca) Jubilatów i Ich Rodzinę odwiedził wójt Artur Herold oraz Hanna Dunajska, kierownik USC w Zblewie

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne