Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

WIELKIE GRATULACJE!
NAGRODA POMORSKA GRYF GOSPODARCZY DLA DEKPOL STEEL sp. z o.o. Z PINCZYNA!
DEKPOL SA Z PINCZYNA WYRÓŻNIONY JAKO LIDER INWESTYCJI!

Wczoraj tj. 8 grudnia Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk ogłosił laureatów 21. edycji konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy.

Do tegorocznego konkursu zakwalifikowało się 70 przedsiębiorstw i instytucji. Nominację do nagrody otrzymało 26 z nich. „Kapituła konkursu dokonała wyboru spośród tych przedsiębiorców, którzy słyną ze swoich zainteresowań dotyczących innowacji, myślą o odnawialnych źródłach energii i je stosują, dbają o pracowników i ich rodziny, a także sprzyjają lokalnym środowiskom, często wspierając sport, kulturę, czy sferę opieki społecznej. Warto takich przedsiębiorców wyróżniać. Warto ich pokazywać jako świetne przykłady dla innych…” – powiedział podczas internetowej konferencji  marszałek Mieczysław Struk.

Z tym większą radością i dumą informujemy, iż laureatem Gryfa Gospodarczego 2020 w kategorii „lider eksportu – średnie i duże przedsiębiorstwo” została firma Dekpol Steel sp. z o.o. z Pinczyna!

A to nie koniec świetnych wieści! W kategorii: „lider inwestycji” jedno z dwóch wyróżnień zostało bowiem przyznane firmie DEKPOL SA z Pinczyna!

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy naszym laureatom!
Życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!
Bardzo się cieszymy, że ta prestiżowa nagroda trafiła do Państwa. Firma DEKPOL jest bowiem zawsze blisko naszej gminy, a przede wszystkim - blisko naszych Mieszkańców, angażując się chętnie nie tylko w wielkie projekty, ale także codzienne, ważne dla Mieszkańców sprawy. Bardzo to doceniamy i dziękujemy! Cieszymy sie z tej nagrody razem z Państwem!

___________________

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy jest przyznawana od 2000 r. wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i marszałka województwa pomorskiego. Celem konkursu jest prezentacja i promocja pomorskich firm, które mają korzystny wpływ na rozwój gospodarczy regionu.

Organizatorem konkursu jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości, pełniąca rolę doradcy marszałka w zakresie wspierania i rozwoju przedsiębiorczości. Partnerem merytorycznym jest firma doradcza PwC, która przygotowała rekomendacje dla komisji konkursowej. Głównym sponsorem wydarzenia jest mBank SA, natomiast partnerem strategicznym – Olivia Business Centre.

(źródło: pomorskie.eu)
(grafiki: autor - pomorskie.eu - slajdy z internetowej gali ogłoszenia wyników - do obejrzenia poniżej)

  • gryf pomorski
  • gryf pomorski
  • gryf pomorski
  • gryf pomorski
  • gryf pomorski
  • gryf pomorski
  • gryf pomorski
  • gryf pomorski
  • gryf pomorski

Nagroda Pomorska „Gryf Gospodarczy 2020” – ogłoszenie wyników

(kanał na YouTube: pomorskie.eu)

  • prezentacja

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne