Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Zakończyła się zbiórka odzieży, zorganizowana przez OSP Pinczyn na rzecz małego Olka Lewandowskiego. Efekty tej akcji przeszły najśmielsze oczekiwania druhów.

ZBIÓRKA ODZIEŻY ZAKOŃCZONA.
KOCHANI MIESZKAŃCY – JESTEŚCIE WSPANIALI!

Przypomnijmy, iż zbiórka odzieży zorganizowana przez pinczyńskich strażaków trwała do 1 grudnia br. Przy drzwiach remizy został postawiony specjalny kontener, w którym mieszkańcy mogli pozostawić zbędne, nienoszone już rzeczy.

Po raz kolejny odzew mieszkańców był wspaniały! Zebrano ogromną ilość odzieży, która zostanie teraz posegregowana i trafi do firmy recyklingowej lub bezpośrednio na aukcje prowadzone na rzecz Olusia, które zasilają konto www.siepomaga.pl/olus-sma .

Organizatorzy tej akcji – nasi strażacy z Pinczyna nie kryją wdzięczności: „Dziękujemy! Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni, że tak została odebrana akcja, którą wspomogliśmy zorganizować. Ilość zebranych rzeczy pozwala domniemywać, że w żadnej szafie w okolicy nie ma już nic niepotrzebnego do ubrania. Cieszymy się, że tak ciepło nasz apel został odebrany. Dzięki Państwu cały czas mamy motywację do nowych pomysłów, które możemy wspólnie realizować z naszymi mieszkańcami. Mieszkańcy Pinczyna oraz okolic tych bliższych i dalszych – jesteście wspaniali! Dziękujemy raz jeszcze!”.

(foto: OSP Pinczyn)

 

  • osp dla olusia
  • osp dla olusia
  • osp dla olusia
  • osp dla olusia
  • osp dla olusia

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne