Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

SIERŻANT EMILIA APELUJE O POMOC...

Szanowni Państwo – kochani Mieszkańcy Gminy Zblewo. Przyłączyliśmy się do świątecznej akcji pomocy dla dzieci – małych pacjentów Klinki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Obecnie przebywa tam ok.40 małych „wojowników”…

Organizatorem tej akcji są nasi policjanci. To właśnie oni w czwartek 19 grudnia odwiedzą Dzieci na oddziale UCK z prezentami i uśmiechem… Dobrym duchem tego projektu jest sierżant sztabowy Emilia Barca, funkcjonariusz Wydziału Konwojowo Ochronnego KW (prywatnie zaś - znana wielu z Państwa nasza Mieszkanka o wielkim sercu), która porusza niebo i ziemię, aby zorganizować dla Dzieci mądrą pomoc. To właśnie dzięki Niej zaangażowaliśmy się w ten projekt i chcielibyśmy poprosić Państwa, abyście i Wy zechcieli pomóc.

Co jest potrzebne? Już tłumaczymy – zbieramy nutridrinki medyczne (preparaty odżywcze), które są chorym Dzieciom niezbędne w powrocie do sił po leczeniu onkologicznym. Dla Rodziców to wielki wydatek, stąd nasz pomysł, aby Gwiazdor (czyli MY) im pomógł… Nutridrinki medyczne można kupić w każdej aptece bez recepty. Są różne rodzaje i smaki – każdy jest dobry. Sprzedawane są one w czteropakach – koszt jednego czteropaku to ok.30 zł.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby przyłączyć się do naszej akcji, może przynieść zakupione przez siebie nutridrinki do najbliższej środy (18 grudnia) do godz.16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Zblewie, ul.Główna 40 (w godzinach 8.00-20.00). Następnego dnia nutridrinki zostaną zawiezione przez policjantów dzieciom.

Gorąco apelujemy o udział w naszej akcji!

Wszyscy – nie tylko w święta – życzymy sobie zdrowia… Bardzo chcielibyśmy móc je podarować tym chorym dzieciom. Niestety, nie jest to możliwe, ale możliwe jest ich wsparcie w powrocie do sił i pełni zdrowia właśnie dzięki nutridrinkom.

Wierzymy, że się to uda i dziękujemy…

  • akcja

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne