Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Kolejne świetne, sportowe wieści! W VI Grand Prix International Karate Wkf - Lębork 2019 Gminę Zblewo reprezentowały dwie zawodniczki i obie zajęły czołowe miejsca na podium!

MAJA I MARCELINA NA PODIUM!

Turniej zorganizowano w sobotę 30 listopada. Wzięło w nim udział ponad 300 zawodników z 25 klubów z Polski, Rosji i Norwegii.  Biofeed Shuto Karate Team reprezentowało 17 zawodników.

Możemy być dumni, bo nasze zawodniczki osiągnęły wspaniały sukces! Maja Walendziak zdobyła złoto w kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (+30kg). Marcelina Sabiniarz wywalczyła zaś srebro w kumite indywidualne młodziczek 12-13 (50kg). Wielkie brawa i gratulacje dla naszych zawodniczek!

Zawodnicy Biofeed Shuto Karate Team łącznie zdobyli 13 medali (3 złote, 6 srebrnych, 4 brązowe) na 25 klubów co dało im  6 miejsce w klasyfikacji medalowej. Najbliższe tygodnie będą dla Biofeed'ek bardzo pracowitym okresem ponieważ już  7 grudnia startują w turnieju "Buhsi-do Cup" w Bydgoszczy, 8 grudnia -  w Turnieju Klubowym Senshi w Dąbrówce Tczewskiej, zaś 14 grudnia Biofeed Shuto Karate Team będzie gospodarzem Turnieju Klubowego organizowanego w Starogardzie Gdańskim.

• opis: karate