Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z BYTONI W FINALE WOJEWÓDZKIM W UNIHOKEJA

Ćwiczyliśmy, ćwiczyliśmy i się udało! Aby dojść do tak wysokiego zwycięstwa musieliśmy przejść przez wiele etapów i pokonać wiele drużyn nie tylko z naszej gminy, rejonu ale także Starogard Gdański, Brusy, Liniewo czy Pruszcz Gdański. Były różne momenty gry, chwile zwątpienia ale duch walki pozostał wśród nas do ostatniego gwizdka. Dotarliśmy aż do Finału Wojewódzkiego w unihokeja. To było niesamowite przeżycie dla naszych uczniów z małej szkoły jaką jest Szkoła Podstawowa w Bytoni.

A oto nasi najlepsi i niesamowici zawodnicy: Sergiusz Sząszor, Wiktor Piechowiak, Patryk Piotrzkowski, Jan Jabłoński, Sebastian Szumała, Alan Gornowicz, Francziszek Damaszk, Antoni Wildman, Joszko Machnikowski i Kacper Grudziński.

Po tym zwycięstwie zaczęliśmy szukać sponsorów aby zakupić lepszy sprzęt i trenować dalej. Za pozyskane pieniądze kupiliśmy: kije do unihokeja, piłeczki, matę do poprawienia celności strzałów, zapasowe łopatki oraz strój bramkarski. Ogromne podziękowania kierujemy do: pana Mariusza Brumirskiego, Andrzeja Konieczki, Ireneusza Wildman, Marcina Skalskiego, pani Justyny Mokwa, Justyny Jabłońskiej oraz Rady Rodziców. Dzięki nim postaramy się osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i godnie reprezentować naszą szkołę z Bytoni.

(M.Ossowski)

  • unihokej
  • unihokej
  • unihokej
  • unihokej

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne