Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Wspaniały sukces odniosło sołectwo Miradowo, które w tegorocznym plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na „SOŁECTWO POMORZA 2017” zajęło I miejsce w powiecie starogardzkim! Sołtys Miradowa, Ryszard Gumiński odbierając nagrodę nie krył radości. „Cieszymy się bardzo, że mieszkańcy czują więź ze swoją wsią i tak pięknie na Miradowo głosowali, dzięki czemu wygraliśmy. Warto przy tej okazji dodać, że mieszkańcy nie po raz pierwszy się tak integrują w działaniach na rzecz Miradowa. Przykładem może być chociażby otwarcie świetlicy w 2014 r., w co zaangażowali się całym sercem i siłami naprawdę wszyscy! " – mówi sołtys i podkreśla, że do dziś wspomina tamte wydarzenia i jest prawdziwie dumny ze swoich mieszkańców.

Wielka radość także dla mieszkańców Małego Bukowca w gminie Zblewo. Sołtys Sławomir Cybulski zajął III miejsce w plebiscycie „SOŁTYS POMORZA 2017”.

Przypomnijmy, iż współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Marszałkowski w Gdańsku, a sam Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego pełnił tu honorowy patronat. Plebiscyt zorganizowany był po raz dugi.

Pełna relacja z uroczystości wręczenia nagród: TUTAJ.

Serdecznie gratulujemy!

Foto: zdjęcia dzięki uprzejmości Dziennika Bałtyckiego, autor: ©Przemek Świderski, www.dziennikbaltycki.pl

 

  • 592c43568b4e0_p.jpg
  • 592c473ba1ec3_p.jpg

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne