Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Tradycyjnie w grudniu w naszej szkole odbywa się kiermasz świąteczny – tak też było w tym roku. 5 grudnia spotkaliśmy się, aby zaprezentować przyjaciołom szkoły, naszym rodzicom, znajomym, kolegom i koleżankom nasze zdolności. Uczniowie wraz z wychowawcami oraz rodzicami przygotowali stoiska, na których zakupić można było bożonarodzeniowe ozdoby oraz słodkości. W tym roku po raz drugi w historii kiermaszowi towarzyszyła Mikołajkowa Edycja konkursu Mam Talent. Jest to konkurs, który w naszej szkole odbywa się już od 6 lat! Gościem specjalnym tegorocznej edycji była pani Sandra Burczyk, która przed laty uczyła się w szkole w Pinczynie. Zaśpiewała dla nas przepięknie trzy piosenki: „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Remedium” i ”To, co mam”. Nasze spotkanie rozpoczął wspólny występ „Żabek” i „Biedronek”. Uczniowie zaśpiewali 2 piosenki o Mikołaju.  
Jeszcze przed rozpoczęciem konkursowych zmagań wręczone zostały nagrody za Gminny Konkurs Zbiórki Makulatury oraz Szkolny Konkurs Ortograficzny. Po ogłoszeniu zwycięzców przyszedł czas na część konkursową. Uczniowie zaprezentowali się w występach tanecznych, wokalnych i kabaretowych. Klasy rywalizowały ze sobą w trzech kategoriach wiekowych.
W tym roku o zwycięstwie zdecydowała publiczność. W kategorii klas I-III SP wygrała klasa I a, która zatańczyła do piosenki „Sofia” . W kategorii klas
IV - VI SP zwyciężyła klasa VI a. Uczniowie tej klasy wystąpili w układzie tanecznym do piosenki „All I want for Christmas”
W kategorii klas najstarszych zwyciężyła klasa VII b, która zaprezentowała się w występie wokalno - taneczno - kabaretowym pt. „Dziewczyna z kebabem”. Nagrody w tegorocznej edycji Mam Talent ufundowane zostały przez Radę Rodziców przy drobnym wsparciu Samorządu Uczniowskiego. Zwycięskie klasy otrzymały dyplomy, statuetki Super Klasy oraz vouchery na zakup pomocy dydaktycznych do klasy lub dofinansowanie wycieczki w wysokości 100 zł. Dodatkowo wszystkie klasy otrzymały dyplomy oraz roślinki do klas.
Był to dzień radości i uśmiechów, tańca i śpiewu.
Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie – oczywiście w świątecznym klimacie.
Szkoda, że kolejne takie spotkanie dopiero za rok…
(mat.  Joanna Marcinczyk)

  • DSC_0007.JPG
  • DSC_0009.JPG
  • DSC_0012.JPG
  • DSC_0013.JPG
  • DSC_0027.JPG
  • DSC_0028.JPG
  • DSC_0030.JPG
  • DSC_0034.JPG
  • DSC_0038.JPG
  • DSC_0045.JPG

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne