Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Szukasz atrakcyjnej działki na nowych osiedlach niedaleko pięknego jeziora? A może interesuje Cię posesja przy drodze krajowej nr 22 ? I to naprawdę za niewielkie pieniądze? Jeśli tak – ta oferta gminy Zblewo z pewnością Cię zainteresuje!

Wójt gminy Zblewo ogłosił właśnie kolejne przetargi na sprzedaż niezwykle atrakcyjnych nieruchomości. To prawdziwa okazja dla tych, którzy szukają miejsca na osiedlenie się, letnisko lub na własną działalność.

Ceny działek są bardzo korzystne – już od ok. 17,30 zł za m2 (netto). Każdy, kto śledzi ceny nieruchomości na wolnym rynku wie, że to bardzo ciekawa oferta! Tym bardziej, że lokalizacje działek wystawionych w przetargu są bardzo atrakcyjne.

Na sprzedaż jest m.in. 6 działek o powierzchni ok. 0,1 ha położonych w Borzechowie. To jedna z najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych przyrodniczo oraz turystycznie miejscowości regionu. Borzechowo to serce Kociewia i Borów Tucholskich, otoczone bezkresem żywicznych borów sosnowych oraz pól i łąk. Wieś położona nad jeziorem Borzechowskim Wielkim - najgłębszym i trzecim co do wielkości jeziorem na Kociewiu. Oferowane do sprzedaży działki położone są w odległości ok.1000 m w linii prostej od jeziora i ok. 2 km od jednej z największych atrakcji regionu – arboretum w Wirtach. Dojazd do nieruchomości jest utwardzony.

Równie ciekawa jest oferta na sprzedaż 2 działek w Bytoni (o powierzchni od 0,10 ha do 0,12 ha). Nieruchomości te położone są bezpośrednio przy drodze krajowej nr 22. Atutem działek jest nie tylko położenie (niedaleko tj. w odległości ok.2,5 km w linii prostej znajduje się jedno z najpiękniejszych jezior na Kociewiu - Jezioro Niedackie), ale także uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego oraz możliwość przyłączenia do sieci wodociągowej i energetycznej.

Gmina wystawiła też na sprzedaż 9 działek przy ul. Ciskiej oraz ul. Przytulnej w Pinczynie. To wieś nie tylko piękna, zadbana i atrakcyjna przyrodniczo, ale także świetne miejsce do zamieszkania czy prowadzenia biznesu! Pinczyn jest drugą pod względem wielkości miejscowością w gminie Zblewo. Wieś otoczona jest lasami, ale jest przy tym świetnie skomunikowana (w tym: linia kolejowa nr 203 Tczew - Kostrzyn). Działa tu wiele firm, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i krajowym. Działki w Pinczynie mają uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, możliwość przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i energetycznej. Do tego - atrakcyjne zadrzewienie nieruchomości, piękny widok na panoramę wsi oraz łąki i lasy, a w pobliżu – nowe osiedle o kameralnej zabudowie (ul. Przytulna, Przyjazna, Spokojna, Zaciszna).

Przetargi na sprzedaż działek odbędą się 31 października 2017 r. (wtorek) w Urzędzie Gminy w Zblewie. Do 27 października trzeba wpłacić wadium, a szczegóły oferty można znaleźć w BIP Gminy Zblewo (link). Dodatkowe informacje na temat przetargu można uzyskać też bezpośrednio w Urzędzie Gminy w Zblewie pokój nr 17 lub pod nr telefonu (58) 588 43 81.

  • działki na spraedaż

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne