Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

XX FESTYN KOCIEWSKI - PODZIĘKOWANIA

XX Festyn Kociewski za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie do wspólnej zabawy! Cieszymy się, że tak licznie wzięli Państwo udział w naszej imprezie. Dziękujemy naszej wspaniałej publiczności – jak zawsze niezawodnym mieszkańcom gminy Zblewo oraz gościom nie tylko z regionu, ale i wypoczywającym u nas turystom z całej Polski. Dziękujemy, że mogliśmy spędzić tę sobotę razem!

Nasz festyn od wielu lat ma wierne grono partnerów i sponsorów. Tak było i w tym roku. Wszystkim, którzy wspomogli organizację XX Festynu Kociewskiego składamy podziękowania. To dzięki Wam, Kochani nasza impreza z roku na rok jest jedną z największych wydarzeń wakacyjnych w naszym regionie. Dziękujemy też naszym patronom medialnym oraz dziennikarzom obsługującym medialnie nasz festyn, a także wszystkim służbom w tym: Policji oraz pozostałym służbom porządkowym, medycznym, jednostkom OSP i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji naszego święta.

Słowa wdzięczności kierujemy też do wszystkich wspaniałych artystów i zespołów, które wystąpiły na scenie oraz do naszych jak zawsze wspaniałych Pań Gospodyń, dzięki którym nasz festyn jest zawsze tak pyszny! W tym roku do organizacji włączyli się także młodzi wolontariusze z Forum Młodzieży działającym przy wójcie gminy Zblewo. Dziękujemy Wam, Kochani!

(Organizatorzy)

I zapraszamy na fotorelację z naszej imprezy! Turniej sołectw, konkurs sołtysów, występy na scenie, kulinaria naszych Pań Gospodyń, zabawy, konkursy, zabawa… Przez całą sobotę na stadionie w Zblewie działo się tak wiele, że – podobnie jak w zeszłym roku – naszą relację publikować będziemy w odcinkach.

  • podziękowania

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne