Menu witryny

Grafika strony

Odnośniki

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Już za kilka dni – 10 lutego, obchodzić będziemy nasze lokalne święto - Światowy Dzień Kociewia. A że „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie” – dlatego zapraszamy do udziału w II edycji konkursu fotograficznego, organizowanego właśnie pod tym hasłem. Pokażmy na zdjęciach uroki i walory Kociewia w gminie Zblewo!

Mogą to być zarówno krajobrazy (bez względu na porę roku – wszak w naszej gminie każda z nich jest piękna!), jak i twarze Kociewiaków czy też zatrzymane w kadrze pasje, tradycje, kultura… Jednym słowem - czekamy na Państwa zdjęcia ukazujące piękno Kociewia i Kociewiaków w granicach gminy Zblewo.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez wójta gminy Zblewo. Ale mamy też dodatkowe nagrody specjalne! Ufundowali je patroni naszego konkursu. I tak:  Nadleśnictwo Kaliska nagrodzi najlepszą fotografię przyrodniczą zgłoszoną do konkursu, a  Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE - najbardziej kociewskie zdjęcie! Przypomnijmy, iż w zeszłym roku wygrało w tej kategorii zdjęcie sympatycznego jeża w stokrotkach, autorstwa pani Małgorzaty Wojciechowskiej. Zostało ono uhonorowane przez LOT KOCIEWIE dodatkową nagrodą w postaci publikacji na okładce dorocznego foldera promocyjnego. Swoją fotografię – podobnie jak w zeszłym roku - wybiorą też internauci.

Przypomnijmy, iż pierwsza edycja konkursu cieszyła się wielką popularnością, zgłoszono kilkadziesiąt prac, a zdjęcia naszych Mieszkańców były naprawdę zachwycające - zobacz I EDYCJA KONKURSU (link).

Wyniki tegorocznej edycji konkursu będą ogłoszone na stronie zblewo.pl do dn.15 lutego, a uczestnicy konkursu zostaną powiadomieni o tym również drogą meilową. Wszystkie nadesłane do konkursu zdjęcia zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie, którą już wkrótce będzie można podziwiać w GOK w Zblewie. Zdjęcia zostaną także opublikowane w serwisach promocyjnych Gminy Zblewo i patronów konkursu tak, aby każdy – nawet z daleka – mógł zobaczyć, że naprawdę „Najlepiej Kociewie czuje się w Zblewie!”.

Prace można nadsyłać do poniedziałku 5 lutego włącznie. Należy je przesłać elektronicznie na adres konkurs@zblewo.pl w sposób zgodny z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie zblewo.pl). Określone są tam m.in. wymogi techniczne zdjęć konkursowych. Organizator konkursu - wójt gminy Zblewo oraz patroni wydarzenia – Nadleśnictwo Kaliska i LOT Kociewie – serdecznie zapraszają!

  • plakat konkurs foto

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne