Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Aktualności

 • 2018.12.13

  ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNY WIECZÓR W BYTOŃSKIEJ SZKOLE

  To będzie miły, świąteczny wieczór w gościnnych progach bytońskiej szkoły. Dyrekcja, Rada Rodziców, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły w Bytoni serdecznie zapraszają na Kiermasz Świąteczny. W programie m.in. przegląd kolęd i pastorałek oraz jasełka w wykonaniu uczniów, kiermasz prac dzieci i młodzieży szkolnej...

 • 2018.12.13

  JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ KGW ZBLEWO ZAPRASZA NA KIERMASZ

  Koło Gospodyń Wiejskich w Zblewie serdecznie i gorąco zaprasza wszystkich Mieszkańców na pachnący świętami, kolorowy i swojski Kiermasz Świąteczny. Czekamy na Państwa już w najbliższą niedzielę (16 grudnia) w godz.8:00-12:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Zblewie (wejście od ul. Kościelnej).

 • 2018.12.11

  BARSZCZ DRUHA ADRIANA I SAMOCHÓD DLA KAROLEWA CZYLI STRAŻACKI OPŁATEK 2018

  W piątkowy wieczór (7 grudnia), przy wspólnym, świątecznym stole wraz z druhami ze wszystkich, gminnych jednostek OSP zasiedli samorządowcy, duchowni, współpracownicy, przyjaciele i sympatycy strażackiej braci.

 • 2018.12.11

  MIKOŁAJKOWA NIEDZIELA W BYTONI

  Niedzielne popołudnie (9 grudnia) w Bytoni minęło wyjątkowo uroczyście i radośnie! Tego dnia świętowano tu bowiem Mikołajki. Właśnie tej okazji, sołtys, Rada Sołecka oraz Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Bytoni zaprosili wszystkie dzieci z sołectwa na pełne atrakcji i niespodzianek mikołajkowe spotkanie.

 • 2018.12.11

  KOLĘDOWANIE W SEMLINIE

  W miniony weekend w całej gminie organizowano przedświąteczne spotkania mieszkańców. Jedno z nich odbyło się w niedzielę (9 grudnia) w Semlinie. Miejscowa sala wiejska wypełniła się po brzegi, a mieszkańcy zgodnie podkreślali, że klimat spotkania był wyjątkowy, prawdziwie świąteczny!

 • 2018.12.11

  MIKOŁAJKOWO-OPŁATKOWE SPOTKANIE W JEZIERCACH

  Jak co roku, mieszkańcy sołectwa Jezierce spotkali się w miejscowej świetlicy wiejskiej, by wspólnie cieszyć się z nadchodzących świąt. Spotkanie przygotowała Pani Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich, które przygotowało świąteczny poczęstunek.

 • 2018.12.11

  GOSPODYNIE ZAPROSIŁY MIESZKAŃCÓW NA OPŁATEK

  Od wielu lat, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, mieszkańcy Kleszczewa Kościerskiego spotykają się, by złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Tak było też i w tym roku.  Opłatkowe spotkania mieszkańców to piękna tradycja, której inicjatorkami są m.in. Panie Gospodynie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

 • 2018.12.11

  WESOŁE SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W MIRADOWIE

  W sobotnie przedpołudnie wszystkie dzieci z Miradowa czekały w świetlicy wiejskiej na wyjątkowego gościa – św. Mikołaja. Święty Mikołaj przybył – jak co roku – na zaproszenie sołtysa Ryszarda Gumińskiego i Rady Sołeckiej.

 • 2018.12.07

  MIKOŁAJKI 2018: TŁUMY GOŚCI NA XIX KIERMASZU MIKOŁAJKOWYM

  Mikołajkowy serwis kończymy relacją z borzechowskiej szkoły, która wczoraj - już po raz XIX - zaprosiła mieszkańców na Kiermasz Mikołajkowy. Zaproszenie przyjęło kilkuset mieszkańców, którzy przyszli całymi rodzinami, by wspólnie obejrzeć występy dzieci i wziąć udział w tradycyjnym kiermaszu.

 • 2018.12.07

  MIKOŁAJKI 2018: SPOTKANIE Z DZIEĆMI Z BORZECHOWA

  Jak co roku w Mikołajki, święty Mikołaj spotkał się dziećmi z Borzechowa na skwerku w centrum wsi. Tradycyjnie przybył tu na zaproszenie Pani Sołtys Renaty Klimowicz i Rady Sołeckiej. I jak zawsze był nadzwyczaj hojny! Ponad 100 paczek z łakociami trafiło do rąk najmłodszych mieszkańców sołectwa, a bajkowa scenografia z pięknie rozświetloną choinką zachwycała i tych małych, i tych dużych!

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne