Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Aktualności

 • 2019.01.17

  ŻAŁOBA NARODOWA PO ŚMIERCI PREZYDENTA GDAŃSKA

  W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ogłoszono żałobę narodową. Żałoba będzie obowiązywać od jutra tj. piątku (18 stycznia) od godziny 17.00 do soboty (19 stycznia) do godziny 19.00. 

 • 2019.01.17

  WÓJT UGOŚCIŁ PANIE GOSPODYNIE!

  Przez cały rok nasze Panie Gospodynie z Kół Gospodyń Wiejskich są na niemalże każdej imprezie i wydarzeniu kulturalnym w naszej gminie. Z reguły jednak – pracują: a to przygotowują piękne stoiska, dekoracje, przetwory, a to gotują i promują naszą tradycje i zwyczaje. Tym razem było jednak nieco inaczej… Wójt Artur Herold zaprosił bowiem Panie na spotkanie noworoczne, na którym to właśnie one były gośćmi specjalnymi!

 • 2019.01.17

  SPOTKANIE NOWOROCZNE MIESZKAŃCÓW SOŁECTWA KAROLEWO

  W niedzielne popołudnie (13 stycznia) w Piesienicy odbyło się spotkanie noworoczne mieszkańców sołectwa Karolewo. Uroczystość zorganizował sołtys Stanisław Fojut wraz z Radą Sołecką, Kołem Gospodyń Wiejskich oraz miejscową jednostką OSP.

 • 2019.01.17

  PROŚBA O POMOC. ZAGINĄŁ PIES. CZEKA NAGRODA!

  Publikujemy prośbę pani Ewy o pomoc w odnalezieniu jej czworonożnego przyjaciela. Pies zaginął na początku roku w okolicach Zblewa. Zrozpaczeni właściciele będą wdzięczni za jakiekolwiek informacje na temat ich pupila. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

 • 2019.01.17

  W PINCZYNIE GRALIŚMY BEZ FOCHA!

  W tym roku podczas finału WOŚP w Pinczynie został pobity kolejny rekord. Zebrano aż 25.225,18 zł. i 6 EURO. Już tradycyjnie dyrygentem pinczyńskiej WOŚP była Ewa Niemczyk, która wraz z 20. wolontariuszami przez cały dzień rozgrzewała serca mieszkańców i zachęcała do pomagania...
   

 • 2019.01.15

  WOJEWODA POMORSKI OGŁASZA ŻAŁOBĘ NA TERENIE WOJEWÓDZTWA

  W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Pawła Adamowicza, odpowiadając na potrzebę zamanifestowania jedności społecznej - podjąłem decyzję o ogłoszeniu żałoby na terenie województwa pomorskiego, która trwać będzie do dnia pogrzebu śp. Pawła Adamowicza./ Dariusz Drelich, Wojewoda Pomorski/.

 • 2019.01.15

  ZMARŁ ŚP. PAWEŁ ADAMOWICZ. DZIŚ WSZYSCY JESTEŚMY GDAŃSZCZANAMI...

  Z przeogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Dla nas wszystkich jest to niewyobrażalna tragedia, w którą wciąż trudno nam uwierzyć. Zapamiętamy Pana Prezydenta nie tylko jako pełnego pasji samorządowca, który ponad wszystko kochał Gdańsk, ale także jako radosnego, otwartego i życzliwego Człowieka, który kochał ludzi.

 • 2019.01.14

  GADKI, ŚPIEWKI I LEBERKA.. czyli WIECZÓR KOCIEWSKI W ZBLEWIE

  Sobotni wieczór (12 stycznia) w Zblewie był prawdziwym, wielkim świętem Kociewia! A wszystko to za sprawą niesamowitych Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Zblewie,  które przygotowały i zaprosiły mieszkańców na pokaz „Tradycji i obrzędów kociewskich”.

 • 2019.01.14

  WIELKA - ZBLEWSKA - ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

  27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zblewie już od pierwszych chwil był kolorowy, rozśpiewany, roztańczony i pełen dobroci naszych mieszkańców. Nikt wtedy nawet nie podejrzewał, jak tragicznie zakończy się ten piękny dzień...  Zapraszamy na relację z finału WOŚP w Zblewie.

 • 2019.01.14

  WSPIERAMY PREZYDENTA PAWŁA ADAMOWICZA. TRWA ZBIÓRKA KRWI

  Wszyscy jesteśmy głęboko wstrząśnięci tragedią, która wydarzyła się wczoraj w Gdańsku podczas finału WOŚP. Całym sercem wspieramy Pana Prezydenta Pawła Adamowicza, jak i jego bliskich, naszymi dobrymi myślami i modlitwą…  Jednocześnie gorąco zachęcamy do przyłączenia się do apelu o oddawanie krwi. Od godz. 7:00 otwarte są stacje krwiodawstwa zarówno w Gdańsku, jak i w innych miejscowościach naszego województwa.

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy]

Informacje techniczne