Szybki dostęp

Menu witryny

Grafika strony

Polecamy

Ścieżka powrotu

Treść strony

Zapraszamy na Dni Otwarte w Lawendatodobro

Na tę chwilę długo czekaliśmy! Gospodarstwo "Lawendatodobro" w Radziejewie powoli wypełnia się fioletem kwitnącej lawendy. A Gospodarze tego niezwykłego miejsca serdecznie zapraszją:

"Serdecznie zapraszamy Gości na pierwszy w sezonie 2021 Dzień Otwarty na naszym lawendowym polu. W sobotę i niedzielę 3-4 lipca będziemy na Was czekać w godz. 11:00-18:00

W trakcie pobytu na naszym polu możecie Państwo zrelaksować się w towarzystwie 2500 krzaczków lawendy (6 odmian) oraz zapoznać się z naszymi 4 kozami oraz owcą Bercią. Opowiemy Wam jak powstała Lawendatodobro i zadbamy, żebyście się dobrze u nas czuli. Do Waszej dyspozycji będą dwie altanki z siedziskami. Możecie też przywieźć ze sobą własne koce piknikowe oraz prowiant. 

Jak zawsze będzie też można nabyć nasze naturalne kosmetyki i olejek lawendowy.  Mamy też w tym roku niespodziankę będzie można również nabyć i zdegustować wspaniałe włoskie wina od Winotodobro, starszego brata Lawendatodobro. 

Wstęp na pole jest bezpłatny i prywatne zdjęcia pamiątkowe również, jedyne co oczekujemy w zamian to zrobienie zakupów w naszym sklepiku.  

Do zobaczenia!"

Gospodarstwo Lawendatodobro
Radziejewo 40
www.lawendatodobro.pl

Zapraszamy do Radziejewa!

  • lawenda

wstecz

Jednostki

Mapa

[obiekt mapy] Lokalizacja Gminy Zblewo na mapie

Informacje techniczne